| Caluțcucorn a întrebat:

Buna tpuuu! Ieri am fost la mamaie si am vazut nutella in congelator. Am mancat-o inghetata si m-a durut rau burta de la ingeht cu ciocolata. Am fost apoi la toaleta si am facut un curcubeu. In ori ce caz :
Nutella are fisti si carame nu,? crying

6 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Nu,are caca(o) si pis(coturi)

| 00AName00 a răspuns:

Nu are.

| Klaryssa a răspuns:

Tu glumesti, asa-i? De ce ai manca Nutella inghetata? ce? fuge cumva daca o lasi sa se dezghete? daca da, pai atunci...ma scuzi, ma duc sa imi leg in lanturi borcanul Finetti ca nu vreau salam maine la scoalawinking

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Daca dai funda iti zic.

Glumeam!
Muahahahahaha! dar tot sa-mi dai funda!

| mia100خوبصورت a răspuns:

Nu

Tu credeai ca are?

| MrCarrots a răspuns:

Mda... te-am diagnosticat ca fiind bolnav de nuttelaita. Ieri mi-a mai venit unu, Hitler, bolnav de aceiasi chestie. Oricum, daca ai facut un curcubeu boala e accentuata. Mai rau era daca vomitai scipici. Eu sunt doctor si cred ca te pot ajuta. Iti voi da un bilet la clasa I spre Unicornia unde il gasesti pe Gutza si iti da praf magic sa mananci, in timp ce asculti manele. Praful se va amesteca cu nasolitatea cantecului si astfel te vei trata te nuttelaita. Sanatate!