| PrettyDollRock a întrebat:

Buna tuturor de la T/A.
Am observat ca, dupa ce am pus ultima intrebare legata de JB a fost suspendat.
Acuma, am gasit asta : http://www.TPU.ro/......ti-ca-am/.
Uitati-va la intrebare, a scris ca, daca nu era advertizat, continua cu opsesiile lui.
Si, din cate stiu, putem face 1 cont pe TPU.
Eu zic ca, ar trebui sa facem ceva in privinta asta.
Doar pentru ca, nu a spus nimic despre jb pe acest cont nu inseamna ca nu ne-a deranjat.
Si a incalcat regula cu conturile.(nu are voie mai mult de 1 cont pe TPU). isi poate da funde singur.

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

straight face
... mesaj scurt, deci straight face straight face
scurt din nou straight face

| MikiPiki a răspuns:

Romana ta ma sperie.Si romana mea ma sperie.Dar ai dreptate, trebuie sa fie doar 1 cont.

| Insomnii a răspuns:

Mda intrebarea a fost raportata dar stiam deja de ea...

| Pumpkin a răspuns:

>"Am observat"
>"opsesii"
*orbeşte*

| BoGhDaN a răspuns:

Actualizati intrebarea

| GoguMătryx a răspuns:

Uite minoru cum iese din stufaris care e ca un afis... (jb suspendat) insfarsit omg

| CinevaOricineAntiJustinBieber a răspuns:

Of.pacat nu merge intrebarea care ai pus-o sigur a fost raportata! Dar tot ma bucur ca a fost suspendat happy Yupiii happy
*se inchina la cer si ii multumeste lui Dumnezeu*

| dany3la a răspuns:

Da ai dreptate si nu e deloc corect!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am zis eu că sunt ăla? Poate am minţit. Poate că nu!