| Florinaa14 a întrebat:

Buna tuturor scrieti aici nume. gen "ciudate, frumoase sau
oribile" si al 5-lea nume scris intr-un comentariu mi-l voi pune 2 zile.PS:am luat faza de la un utilizator da as vrea sa incerc. va bagati?

5 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Ai luat de la XxXblackangelXxX? in fine.ciumpalaca,sacalita suprema insangerata,fluffy, angel, crazZy girl.hee hee

| Khan a răspuns:

Coy.gen...nu e al cincilea dar merita purtat

| AudImagini a răspuns:

Hmmm... oare de la cine? __. Muflă darling, you started a new craze.

Ce zici de ''BlondaSiliconată''?
O să te iubească ăştia de la T-A

| monymonika a răspuns:

Frumos:beauty_girl
frumushik22
love_nature
lady_princess
my llife is u
ciudate: everything4nothing
love-money
caricaturi
auzi? auzi? ai-chilotii-uzi
foaieverdesolzdepesteuiteprostucumciteste
oribile: kkmak
oute
coy
sms (sa mi-o s@@@, nimeni nu va stiii ce inseamna s asta-ipartea haioasa dar si oribila)
i-need-blod (sau cum s-o scrie)

| Muflă a răspuns:

Sclembăr, Testicul, Ţoaclă, Pacioaclă, OCopiezPăMuflă, ScrotCuSteluţe happy

Întrebări recente