| anonim_4396 a întrebat:

Buna!(va rog sa raspundeti cu vot/de acord sau non vot/nu sunt de acord)Ce ziceti as schimbam numele categoriei comics(in benzi desenate)? Ca sa nu mai puna cei de la t/a la comics
Astept pareri
asta e ca si un fel de petitie si o sa i-o arat lui Stela si o sa o rog frumos, daca voi vreti!
Pa Pa

14 răspunsuri:
| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Non vot (adica nu sunt de acord). De ce vrei sa faci asta? Eu cred ca acea categorie este foarte folositoare. Ai vrea ca toate acele comicuri sa fie la t/a? Sa fie din nou ''invazie de comicuri''?!

La mine considera un NON VOT (NU SUNT DE ACORD)

Răspuns utilizator avertizat
| JustMelavJustMe a răspuns:

NON VOT ...motivele sut simple : comicurile au categoria lor...deci de ce sa le mutam din noi la t/a. ca sa numai putem sorta nimic de nimic. PLus ca pana acum nu am vazut pe niemni atat de obsedat de benzi desenate ca sa-i facem o categorie. cand va veni moda benizilor desenate si vor scadea comicurile sa maan nunit, facem o petitie si facem propria lor categorie.ca sa nu se bage peste altii ca musca-n lapte!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai vreau sa fie redenumitastraight face
vreau sa nu mai confunde lumea comicurile cu t/a
ce e asa greu?crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai vreau sa fie redenumitastraight face
vreau sa nu mai confunde lumea comicurile cu t/a
ce e asa greu?crying
Acum serios:-s

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si toate intrebarile ce se vor a fi amuzante vor trece la comics.
Si comics se vor a fi niste benzi desenate, nu niste glume.
Non vot.

| NOBODY a răspuns:

Bandă adezivă

| αηηα a răspuns:

Non vot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

VOT...ma gandeam sa deschid o campanie pe tema asta dar...

| Sconcsiş a răspuns:

Trebuie să fi cretin să crezi că Comics înseamnă chestii comice straight face
Nu cred că ar avea rost

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ec zicangry
ba voi sunteti turcistraight face
mai spun o data
vreau sa se scimbe NUMELE categorii ac s nu mai inteleaga astia ca comics e ceva ca t/a straight face
E asa greu? I don't want to see
bai...ce e asa greu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ah, asa da. Sunt de acord. Vot.

| jolidon a răspuns:

rolling on the floor) oare eu sunt singura care a inteles din prima la ce se referea bluee? da VOT. si eu am gresit odata si am pus la comics. scuze. deci VOT

| pwp a răspuns:

Vot

Întrebări recente