| Kida_5763 a întrebat:

Vreau si eu bancuri la care razi pana numai poti... Cele mai bune funda` love struck

Răspuns Câştigător
| AdeLyna36 a răspuns:

Invatatoarea: - Bula, de ce-ai lipsit ieri de la scoala?
- A nascut mama, am un fratior!
- Bravo Bula, dar sa stii ca barza ti-a adus un fratior, da? Tine minte!
- Da, mi-a adus barza un fratior atunci.
- Buuun! Si mama ta ce face acum?
- Sta in pat, ca o doare barza!

Un negru catre un alb:
- Cand ma nasc, sunt Negru, cand cresc, sunt Negru, cand stau la soare, sunt Negru, cand mi-e frig, sunt Negru, cand sunt speriat, sunt Negru, cand sunt bolnav, sunt Negru, iar cand mor, sunt tot Negru. Iar tu, albule, cand te nasti, esti Roz, cand cresti, esti Alb, cand stai la soare, esti Rosu, cand ti-e frig, esti Albastru, cand esti speriat, esti Galben, cand esti bolnav, esti Verde, iar cand mori, esti Cenusiu. Si tu ma numesti pe mine Colorat?

Bula isi intraba mama intr-o zi:
− Mama eu de ce sunt negru si tu cu tata sunteti albi?
− Pai la ce petrecere a fost acum 14 ani zi mersi ca nu latri!

- Aicea-i gurita aia scumpa, rosie. Aici sînii aceia ca doua mere sanatoase. Burtica asta plata ca si Cîmpia Romana. Buricul asta rotund si frumos.Aicea-s...
− Ionele! Ne... sau facem inventar?

3 răspunsuri:
| Asdfasdefta a răspuns:

Căca-m-aş. Nu iaaar! Mă, te doare mâna dacă dai o fugă în căsuţa aia unde scrie ''Caută '' şi scrii ''bancuri''? S-au mai pus paişpe trilioane de intrebaari d'astea.

| FuNNkY_2541 a răspuns:

Poi intra pe gugal si scrie "BANCURI" este asa greu?