| NoChanceForUs a întrebat:

Câți dintre voi ați vrea să vină o apocalipsă cu zombie la pachet fără să vă pese de miliardele de oameni care vor muri?

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

9gag ftw big grin

| NoChanceForUs explică (pentru Apache):

Da,chiar eram curios!

| Puţifer a răspuns:

Lasă că aduc eu cărţile de şeptică şi vinul, d'apăi să vezi cum se strâng toţi zombie şi nu le mai pasă de killăritul lumii

| PotcaPădurii a răspuns:

Doar daca ma vopsesc: http://9gag.com/gag/153134. Atunci chiar ca nu mi-ar pasa. As merge mai departe, insingurata si egoista...

| Deny1333 a răspuns:

*picior sus*

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Eu vreau! Si asa o sa-i ia pe aia mai credinciosi sa-i duca imi repede sa-si cunoasca Seful cel mare la care se tot roaga de-o viata la el si de abia asteapta sa-l cunoasca!

| 3rdWW a răspuns:

9gagers are everywhere :o

Întrebări recente