| mhn24 a întrebat:

Ca să fiţi cool pe TPU trebuie să:
1. Te uiţi la desenele lui Cretaker.
2. Deschizi Paint-ul.
3. Încerci să-l copii pe Cretaker.
4. Nu-ţi iese.
5. Postezi pe TPU.
http://www.tpu.ro/......l16qp-png/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma doare-n nicaieri de cool mania

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineaţa. O să zic un singur cuvânt pe care îl ştiu de la Paul27 :JENIBIL. laughing.

pa, pa.

| pwp a răspuns:

Da... vrea sa faca desenele lui cretaker, ca sa fie si ea populara pe TPU
stupid...

| lunarwolf a răspuns:

Nemtii lupta cu germanii, clar?

Epic.:-l

| Tweetymrrr a răspuns:

Intr-adevar sunt 5 pasi urmati doar de cei mai "abili"copiatorirolling on the floor)). Eu zic sa-i dam in judecata cool:caz inchiswinkingrolling on the floor))

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai, cred ca ar trebui in primul si-n primul rand sa postezi pe TPU, in al doilea rand sa ma uit la desenele lui Cretaker. Oricum, amuzanta intrebarea, dar stupida laughing.

| DeeDee a răspuns:

Sa stii ca dupa ce am citit primele comic-uri, am avut impulsul sa fac si eu ceva, dar as fi avut bunul simt ca macar sa desenez chibi (si sunt varza la desenat expresii faciale, deci nu avea rost)laughing Pana la urma am facut un cantec-parodielaughing la aia macar ma pricep mai multtongue

| a răspuns:

Ftw, același lucru am vrut să postez eu azi.laughing
Mi-ai luat-o înainte.
But, ya have right.

| YoungHomie a răspuns:

Foarte interesantlaughing ca sa fii cool trebuie sa fii cocalarrolling on the floor e la moda din cate am vazutlaughing gen "imi fac poza cu ochelari in casa pe intuneric si imi spun ca sunt COOL Frate"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wtf?
nemtii?rolling on the floor

Întrebări recente