nony
| nony a întrebat:

Ca tot traim in Romania si asta ne ocupa toooot timpul, as vrea sa va prezint o lista a salariilor in viziunea majoritatii happy

Tipurile de salarii din Romania:
Salariul Ceapa: il vezi, il iei in mana si iti dau lacrimile.
Salariul Nenorocit: nu te ajuta la nimic, doar te face sa suferi, insa nu poti trai fara el.
Salariul Dietetic: te face sa mananci din ce in ce mai putin.
Salariul Ateu: te indoiesti de existenta lui.
Salariul Magic: face cateva miscari si dispare.
Salariul Furtuna: nu stii cand o sa apara si nici cat o sa tina.
Salariul Umor Negru: razi ca sa nu plangi.
Salariul Prezervativ: iti taie pofta.
Salariul Impotent: atunci cand ai mai multa nevoie te dezamageste.
Salariul Menstruatie: vine o data pe luna si tine 4 zile.

Opinii?!

13 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Haha, adevarat, adevarat.Si e si funny!

| MasterOfDisaster a răspuns:

Din pacate, true, very true dude.

@Ronnix raspunsul tau pute un pic a pupincurism.

| AndutzaAndu a răspuns:

Hahaa, l-am citit și eu odată parcă pe un site de bancuri, am început să râd, dup-aia mă gândeam câtă dreptate are, chiar dacă-i amuzant.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Super funny,
si e printra alea cateva care au un haz si merita t/a

| CautNume a răspuns:

Mistolaughing

nony
| nony explică:

Adevar graieste si gura Poneiuluihee hee

| HepiBăluns a răspuns:

Salariul TPU: iti imparti salariul cu tot site`u`.

| Ronnix a răspuns:

Haha, pe cat de amuzant, pe atat de adevarat. Cred ca asta e singura intrebare ce-si merita locul cu adevarat la sectiunea Trivia/Amuzante.

| LikeARollingStone a răspuns:

laughing) Foarte tare!

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Postarea e amuzanta, mie imi place Salariul Viagra, ala care iti creste... pofta de orice.

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Wow. Cata dreptate, e super fain happy. Numai bine!

| bendis92 a răspuns:

laughing l-am citit si eu in ziar. True true

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna astawinking
Eu zic si de chenzina SADO-MASO: cand o iei in mana, iti vine sa o tai cu foarfeca de tuns pomii, numai ca sa scapi de amintiri urate.

Întrebări recente