| FartsMaker a întrebat:

Ca tot vine scoala vreau si eu cele mai amuzante intamplari din clasa voastra eu am sa va dau pe a mea:
Profesoara:exista unele cuvinte care cate o data se scriu cu cratima alta data fara cratima,Giurgescu, da-mi un exemplu!
elevul:nu stiu doamna
Profesoara:Mata de exemplu!laughing))))))))))))))))))

Răspuns Câştigător
| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Dar câte n-am avutlaughing
1.Eram în clasa a 6-a şi eram în ora de tehno.Noi aveam şi încă avem o boală să aruncăm cu bile de hârtie prin clasa.Eu stăteam în a 3-a bancă cu înca 2 fete.Şi aruncă unu în mine cu hârtie eu i-am zis ceva de genul :"Să-ţi cadă aeru-n cap!".Ăla vroia să mai arunce din nou şi a nimerit-o pe profă laughing Mamă, credeam că ne scade media la purtare la toţilaughing.
2.Eu veneam de la magazin cu o prietenă şi-l văd pe unu că se joacă cu un model de penislaughing [Atunci eram în ora de bio].Eu îl întreb pe profu :"Domnu de ce se joacă cu un model de penis?" La care profu răspunde:"Nu ştiu domnişoara Andreea, tu de ce crezi?".Eu îi răspund :"E invidios pe el".A râs toată clasalaughing Profu ăla nu o să mă uite la ce i-am făcutlaughing
3.La ora de Mate.Am avut noiun prof de gaşcă. Vine profu în clasă noi făceam gălăgie se auzea din stradă. Intră în clasă şi zice :"Toţi în picioare! 4 la purtare toţi! Bovinelor!"
El se apucă să ne predea lecţia.Era profu cu faţa la tablă noi stăm jos.Era cu faţă la noi toţi suslaughing rolling on the floor.
4.Tot în ora de mate cu acelaşi prof.
Era o muscă în clasă şi toţi ne uitam după ea.Peste 5 min profu se întoarce la noi să vadă dacă am înţeles ce ne predase, eram jumate poate mai bine de jumate de clasă în picioare să prindem o amărâtă de muscălaughingrolling on the floor Cât a râs profu ăla de noilaughing Nu o să uite vreo dată 6-A la câte i-am făcutlaughing

Mai sunt multe întâmplări dar nu fac roman.

N'ziua!

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și tot ai greșit.
Mă-ta**

| Needle a răspuns:

Eram la ora de roamana, iar profa cum avea ea obiceiul sa ne tina si in pauza, intreaba cat este ceasul, iar noi ii spunem ca este fara 5 minute, este pauza.
Ea ca sa se asigure, se uita la ceas:
Profa: Mincinosilor, e fara 10, dar tot nu plec!

| Xtadelo a răspuns:

Ma-ta are cratima.

| W3R4 a răspuns:

Pai,cam prin clasa a 6-a,aveam o acritura de profa de mate,iar cativa baieti, la ora ei, i-au pus unt pe scaun.
Cand a venit in clasa, n-a observat untul, si a "cazut" ca balega peste scaun.
Trece 1 minut, trec 2, 3...asta nimic!
(adevarul e ca era o mare nesimtita)
La un momendat spune:"Dar ce miros frumos vine! Parca e de unt!"
Si deodata se ridica,sa scrie ceva la tabla,si tot curu' il avea plin de unt!
Un coleg mai rasarit si cu tupeu,ii zizce: "Doamna,v-a venit ciclu?" laughing

Sau cu aceeasi doamna, avea o fusta mai scurta, si stand pe scaun cracanata, i se vedeau chilotii, iar baietii strigau: "Fuuu! Ma arde flama!" laughing Iar doamna habar n-avea de ce fac ei asa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing

| Maty2000 a răspuns:

Loool!laughing