| JoanJett a întrebat:

Cam acum o luna doua colege mi-au facut o farsa la telefon dar prin mesaje. Ceva idei sa le fac si eu farse dar nu ceva de genu : alo, va merge frigideru... Ceva mai original.

9 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Alo. Domnisoara... (cum o cheama pe ea). Sunt de la politia romana... bla bla, am venit sa va bag la inchisoare deoarece ati omis o crima bla bla bla... ceva de genul laughing Dar trebuie sa suni cu numar privat si sa vorbesti pe voce groasa laughing

| Sheisshe a răspuns:

ALo da ti-am gasit numarul pe internet cum facem ca eu chiar vreau sa vin la tine si cumpar eu tot ce trebuie nu-i bai!

| IQDynamo a răspuns:

Hahaha! Poti sa suni si sa intrebi"alo, familia Gaina?" iar ele o sa zica "nu!" si tu o sa zici "ma scuzati, am gresit cotetul!" -funda!

| CastraveteMurat a răspuns:

Alo, vă plac castraveții?

| iKeel a răspuns:

Cât e ceasul'?

| AikkoxD a răspuns:

Le spui că fratele/sora a fost prins/ă cu droguri şi că este în arest. Sau că a fost răpit/ă şi ceri 15 mii dă euro.

| LikeACandyxD a răspuns:

Hai sa iti spun una pe care am facut-o eu si am speriato de numa numa laughing
O sun eu cu o voce de femeie matura si cica:
Tu nenorocito cum indrasnesti sa faci asa ceva? Cum poti sa fii atat de idioata? Huooo! De ce te dai la sotul meu? Tu nu stii sa faci si altceva decat sa desparti familii? Daca sun la politie te iau dracii devil

| KiraVonHell a răspuns:

Pai ii trimiti un mesaj cu:
"Am ascuns cadavrul, acum ce fac?"
rolling on the floorNu am incercat da' o sa incerc sigur, mi se pare penalrolling on the floor