| AlexAleex a întrebat:

Cand am plecat de acasa am vazut sticla cu suc plina iar cand am venit ea era goala deci cine e vinovat?

17 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Secetăăă

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vaporii... care s-au răspândit care încotro!
Pa, pa.

| Comy a răspuns:

...apoi ai mers 5 minute la baie si cand te-ai intors sticla nu mai era deloc acolo. Dude, your house is haunted by sucoholici

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Pai tu esti de vin ca ai lasat sticla plina, nu pleci de acasa pana nu golesti tot. Sa-ti fie invatatura de minte big grin

| elena a răspuns:

Nu este nimeni vinovat. Sticla a ramas plina, doar prietena era goala...

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

*se aude greierul*

| PiluLă a răspuns:

Aa,era sucu tau?

| JustMetallica a răspuns:

Mata.

| HaruhiFujioka a răspuns:

Cine ramasese acasa

| Saya_1767 a răspuns:

Sugativa de fantoma a lu' Vasilicaangry

Răspuns utilizator avertizat
| Furculingură a răspuns:

Hotiii!

| Izzaabellaa a răspuns:

Pe caldura asta...

| TrupFaraSuflet a răspuns:

Ce? Adica vrei sa spui ca nu mi-ai lasat-o cadou mie?crying

| edy132 a răspuns:

Cand ai plecat de acasa si vazut sticla de suc plina PE JUMATE iar cand ai venit era goala PE JUMATE. Vinovatul probabil esti tu, cat timp ai fost plecat ai alergat si simteai nevoia sa bei ceva. Cand ai ajuns ti se parea prea putin suc.

| GoLoveYourself a răspuns:

Tu laughing ai luat-o cu tine si ai baut-o pe toata pana te-ai intors acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu. Probleme boss?