| Eroare404 a întrebat:

Cand ati tipat cel mai tare?

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca se asociaza cu rasul atunci de multe ori. Daca nu... nu prea tip.

| Doub a răspuns:

Hm, când am fost în locul meu super special şi secret.

| Idkidk a răspuns:

Când râd.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand era sa ma muste un sarpe laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când mi-am tuns singură bretonul.
L-am tuns cam pe undeva de la rădăcină...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe când aveam eu 6 ani și mă duceam la sora bunicii mele prin curte, care locuia cu nepoatele ei (verișoarele mele), îmi plăcea să enervez un cocoș ce îl ținea într-un țarc, ei bine, poarta era încuiată, cel puțin așa credeam eu, dar ca să vezi, muierea o uitat să pună zăvoraşul la poartă, iar când m-am apropiat de el cu scopul de a-l enerva, nu știu cum dr@cu o făcut, dar o sărit pe poartă și s-o deschis, apoi m-o alergat prin tătă curtea ca un psihopat cu toporul prin pădure (Wrong Turn), eu țipând așa de tare încât s-o auzit până în fundul curții și o ieșit verișoarele mele scumpe din casă să mă salveze, o fost așa de traumatizant.
Sfârșitul poveștii neinteresante by Sinestra.

| AdrianVoicu a răspuns:

Cand eram constipata
http://i.imgur.com/jffrORu.gif

Răspuns utilizator avertizat
| Laurentiu_Andrei_2001 a răspuns:

Atunci cand am citit intrebarea astawinking