| anonim_4396 a întrebat:

Când eram mai mic mama îmi spunea că m-am sălbăticit. Și vouă vă spunea la fel mama voastră?

3 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

Îmi spun alții și acum la maturitate din cauza că nu sunt sociabil și sunt mai mereu lupul singuratic.

| 1onur a răspuns:

Ori-ce părinte își iubește copilul ORICE PĂRINTE ÎȘI IUBEȘTE COPILUL că este drogată/a Că este Boschatar/ă ca este criminal că face prostituție că sa făcut gay pe invers că și-a bătut propri părinți cu chiar și așa cu iubirea unui părinte pentru copilul său ar fi in stare de absolut orice nu va mai judecați părinți că v-au tras puțin de pariciuni nu va mai judecați părinți că v-au zi poate o vorbă greșită la nervi nu va mai judecați părinți că v-au pedepsit o zi doua fără telefon IN SPATALE ORI CĂRUI PĂRINTE sunt lupte pe care noi nu le-am fi putut Niciodată săle îndurăm in spatale ori cărui părinte pentru copilul său sunt lupte pe care ei se pierd și noi trăim nu va mai jucat cu bunătatea părinților voștri prețuiți cât îi mai aveți va veni o zi când ei nu vor mai fi atunci o sa va DORIȚI CAPACE DE LA PĂRINȚI VOȘTRI numai ca ei sa fie.

Părinți noștri au trăit vremuri insuportabile de grele insuportabile de suportat insuportabil de imaginat oamenii ăștia au trăit vremuri pe care noi n-am fi supraviețuit o zi pe vremurile o singură zi n-am fi supraviețuit acum noi avem luxul ăsta și ne credem cineva...