| TiberiuFasole a întrebat:

Cand eram mic, mereu intrebam, "E cuvantul azi un numar?"
UITE, uite invatatoare-o. O sa-ti dovedesc tie si lui Zoopy, care mereu (Invatatoarea zicea ca nu e si Zoopy zicea ca-s nebun, "Sa zicem ca cuvant e un numar, de ce ai inventa un prieten imaginar pentru asta?").
Azi... hmmm. Ne concentram doar pe "AZ"
A=prima cifra
Z=Ultima cifra
A-Z=Opus.
Stiti ce mai e opus? Femeie si barbat. Ei s-au casatorit, A cu Z. Inseamna ca A are sotie, deci Z are SOT. Stiti ce mai are sot? Un numar PAR. Doar numerele pare au sot. Deciiii, dovada oameni buni, ca minerul e NEBUN.
Ba, n-a vazut nimeni ca m-am intors? sad

Răspuns Câştigător
| NellieLovett a răspuns:

Si ce intrebare e aici?

6 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Salut

| syd2 a răspuns:

Am vazut, si te iubesc

| Copac13 a răspuns:

Eminem tu esti?

| TiberiuFasole explică:

Lol "Dovada oameni buni, ca minerul e NEBUN". A rimat. Rimator ma fac (Rapper, asa se zice in mineniana).

| anonim_4396 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Din nou, ti-am trimis si felicitare, da nuuuu acum plange-te ca nu te stie nimeni.

| TiberiuFasole explică (pentru anonim_4396):

Da felicitarea, ca nu mai folosesc contul vechi.