| Adrianmircea7 a întrebat:

Cand o sa am o masina zburatoare? laughing)))

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Masinile zburatoare sunt deja inventate. Costa 300.000 de dolari bucata. Asadar, nu e chiar hazlie intrebarea, viitorul e mai aproape decat crezi. Terrafugia e doar una din ele. Sa nu crezi ca pretul e monstruos, exista masini normale mult mai scumpe de atat, si sigur, pretul va fi mai mic pe viitor, asa cum primul telefon mobil din lume costa 9.500 de dolari, si acum, un dispozitiv cu aceleasi specificatii costa cam 80 de lei, chiar mai putin.

19 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand va zbura porcu`.

| Jipa95 a răspuns:

Cand va zbura porcul

| Danzell a răspuns:

Cand nu o sa mai fie intrebari de genul

| Carmen100 a răspuns:

Maine. Iti trimit eu un colet. Sper sa iti placa, are turbo-reactoare si e pictata cu flacari happy

| SonicAndrei a răspuns:

În 2015 :
http://www.incont.ro/......ia-de.html

Știai că mașina pe pernă de aer a fost inventată cam acum 3000 ani? Nu mai știu dacă a fost acum 3000 sau 1000, dar înțelegi ideea că există de mult. Cineva a făcut o mașină care avea niște „aripi" în interiorul ei. Dacă îi dădeai având ea se ridica de la sol (câțiva cm, dar e suficient). Chestia e că oamenii au renunțat la ea fiindcă țărănimea habar nu avea la ce să folosească așa ceva.

| BlueViP a răspuns:

Cand o sa o inventezi(putin probabil)
Cand va fi inventata(vei fi mort)
Cand o sa ai atatia bani incat sa platesti o echipa de oameni de stiinta(nici nu se pune problmea)
Vei avea o masina zburatoare la noapte in vis. Felicitari!

| valentingb a răspuns (pentru BlueViP):

Sunt cateva modele deja inventate.

| BlueViP a răspuns (pentru valentingb):

E bine de stiut atunci. Multumeschappy

| Cristina27061999 a răspuns:

And o sa se inventeze

| AndreeaRox a răspuns:

Diseara...intr-un vis (prea frumos sa devina realitate).

| MissVamp a răspuns:

In 2016...am auzit ca atunci se inveteanza rolling on the floor

| NoOneKnow a răspuns:

Maine o vei primi prin posta.

| Criterion a răspuns:

Dupa ce o sa faci primul milion de euro si dupa ce o sa iei lectii de zbor.

| bcalex96 a răspuns:

De curand, si eu sper la un dinozaur ca animal de companie.

| AH5 a răspuns:

>.> hmm poate precedentul tau a avut una

| Awwwww a răspuns:

O sa apara intr-un an in care nu o sa afli laughing; Adica in 3000

| SXOR a răspuns:

Vand porci zburatori! Acte-n regula, pret-negociabil!

| Jipa95 a răspuns (pentru SXOR):

Motor pe porumb?

| SXOR a răspuns (pentru Jipa95):

Work in progress...