| Arthur a întrebat:

Când s-a experimentat în România pentru prima dată clonarea?

Răspuns Câştigător
| simina a răspuns:

De ce crezi ca e un lucru pe care un om de rand ar putea sa-l stie? Citeste 111 teorii ale conspiratiei de Jamie King(a aparut cu ziarul saptamana financiara la un pret modic) si o sa intelegi raspunsul meu.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pe TPU inca din 25 noiembrie 2008, de la aparitia site-ului. oh go on

| Cσσкiє a răspuns:

Când a apărut moda şi telefoanele Corby, acum găseşti 5 utilizatori de Corby pe metru pătrat şi 4 fete cu cizme UGG. Oricum, nu ştiu eu d'astea...

| madia a răspuns:

Nu stiu eu d'astea, nu stiu...

| RUMBURAK a răspuns:

In 90. De atunci toti conducatori conduc la fel. Prost.

| Laura a răspuns:

Prin 2004 au început să se cloneze gropile de pe străzi.

| Parmalat a răspuns:

Cand eram eu in anul 1 de facultate si nu m-am dus la matematica nici macar un minut si la examen se stia ca jumate trec si mai mult de jumate picawinking si o grupa mai jmekera s-a asezat in amfiteatrul mare pe un singur rand din 2 in 2 scaune fiindca stia ca profa da pe numere din 2 in 2.
Si pe primul scaun statea sefa lor de grupa, una buna la mate si avea vorba cu grupa ca ea sa rezolve, sa incercuiasca raspunsul si sa scoata foaia la marginea randului ca sa vada ala de la 2 randuri din spate. Ala ar fi urmat sa faca la fel pentru cel din spatele lui si tot asa pana ajungea raspunsul la toata grupa.
Eu am venit la examen ca de obicei cu 5 minute inainte fara sa stiu macar ce materie se facuse in semestrul ala si prin forta imprejurarilor (nu mai erau locuri in sala) m-am asezat undeva intre astia din grupa pregatita de examen.
Dar surpriza - profa n-a mai dat subiectul din 2 in randuri, l-a dat din 3 in 3 randuri. Combinatia grupei pregatite de examen a ramas valabila, dar la 3 randuri in spatele sefei de grupa stateam eu.
Atunci s-a experimentat in Romania pentru prima data clonarea - lucrarea mea clonata perfect dupa lucrarea sefei de grupa de la 3 randuri din fata a obtinut nota 10.
Dupa aia am auzit ca profa a intrebat la corectare cine e ala care a luat 10 si de care nu auzise pana atunci. Au fost doar 3 de 10 in toata seria laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In anglia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te uiţi pe stradă, confuzi persoanele. S-au încăpăţânat şi se îmbracă exact cu acelaşi tip/model haine...am sute de exemple :-l.

Scuza: MODA!

| andreeaandreea71 a răspuns:

Clonarea nu prea este posibila nicaieri in lume. abia peste o suta de ani sau mai mult va fi posibila.