| xCatastrophe a întrebat:

Cand va incepe sezonul 2 din Robotzi? Au anuntat cei din echipa ceva?

Răspuns Câştigător
| DudaYeah a răspuns:

Sezonul 2 va incepe in toamna :D http://creativemonkeyz.com/roboti/goodies-pack-5-vacantza/

12 răspunsuri:
| ViezurE a răspuns:

Deja ma disperati cu serialul asta idiot...nu inteleg ce e asa funny la 2 robotzi cretini.Va plac doar pentru ca e popular si daa e un desen...copiilor le plac desenele mai ales obscene.

| Deny1333 a răspuns:

Scrie pe mine "clarvăzătoare" sau ce puii mei de gâscă? Intră pe site-ul lor şi benoclează ochii bine.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Mi se pare mie sau intrebarea asta ai postat`o unde nu trebuie?

| DildăuPaispe a răspuns:

Passenger si viezure:voi macar ati vizualizat UN episod ca sa spuneti ca-i un desen cretin?

| monstrulet a răspuns:

Odata cu scoala.

| Glamour612 a răspuns:

Acum nu o sa mai apara.toata varahappy
Dar apar in toamna iar, in septembtie probabil cu o serie nouabatting eyelashes
Sper ca te-am ajutat:*

Mky:]

| passenger a răspuns:

Sa speram ca nu mai incepe straight face

| Tremendus a răspuns:

Din septembrie...

| tknjkno a răspuns:

Unul dintre membri din creativemonkeiz a spus ca robotzi vor aparea in luna septembrie