| lalalalallll a întrebat:

Când vedeți întrebări gen: http://www.TPU.ro/......o-daaa-ce/

...nu vă gândiți la prostii?

Eu...nu :D

8 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Eu nu ma gandesc, nici nu-mi imaginez, doar aud...

| PotcaPădurii a răspuns:

Eu am mai scris odata la ce ma gandesc acolo.
Ls un sicriu care trebuie sezat in groapa.

| DudaYeah a răspuns:

Eu nubatting eyelashes eu copil cuminte.eu copil bun big grin eu ingeras happy

| AnneBre a răspuns:

Eu m-am gandit ca o scarpina cineva pe spate laughing

Răspuns utilizator avertizat
| BlueBird a răspuns:

Eu ma gandesc la Maria si Costel, Costel fiind pe casa cu antena in mana iar Maria incearca sa se uite la filme.

| Șosețică a răspuns:

/\/\incinoas-o cu /\/\ mare laughing

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite mami, întrebarea mea!

Întrebări recente