| ღ♥•þί†ίк•♥ღ a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta faza pe care ati traito? cine are cea mai amuzanta povestire primeste funditabig grin

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Prea multe au fost happy. Recent am cazut dupa scaun la ore laughing.

| Farcas a răspuns:

Mai multe. dar cea mai amuzanta posibila e cand trebuia sa ma intalnesc cu un tip si am picat intr-o groapa de noroi ca afara tocmai plouase.Si pentru ca imi placea mult de el, nu vroaim sa creada ca l-am lasat balta asa ca m-am dus asa toata plina cu noroilaughing

| evoke a răspuns:

laughing pai a fost una la satlaughing jucam badminton sau cum se scrie cu o prlaughing j unu o venit in spatele meu si vroia sa imi dea peste fund cu o creanga:-llaughing pr aceea mi-a zis m-am intors si din "greseala" i-am dat cu paleta in... aa.laughing"capitala"laughing

dupa...tt asa una cand jucam badmintonlaughing nah palete my simplulaughing o dat o pr fluturele cam departe si n-am apukat sal lovesclaughing cand sa ma aplec sa il iaui da unu cu bicicleta peste minestraight facelaughing ma uit eu la el ca proasta cu o mutra straight face laughing j ala din dreapta lui ii izke baa sa vezi cetzi fac eu tie ai speriat biata fata sa vezi cetzi fac eu tie saraka era sa faca cu inimalaughing dupa vreo 2 3 min ii zic la ala scuzestraight face rolling on the floor))

da cu o voce de aia de copil nevinovatlaughing

aia se radea ca nebuna acolo laughing

sau la scoala acum cateva zilelaughing statea unu langa usa de la clasalaughing j o impinge spre mine eu am prinso si i-am impinso inapoi si ii zic "ba uh chiar n-ai ce face?"laughing ala "auustraight face"laughing nu mi-am dat seama ca ii dadusem cu cleantza de la usha in c***elaughing

sau my demult am fost cu cls nuh my stiu undelaughing eram la o terasa parca.laughing j.eu eram chiar la marginea terasei... din neatzentzie am picat cu tt cu scaunstraight facerolling on the floor baa se uitau aia la mine rolling on the floor))) o venit si pazniku sa ma intrebe daca am patit cevarolling on the floor aveam vreo 7-8 anilaughing
eram micuta nu stiam ce faclaughing

my is da nu mi le aduc amintelaughingbig grin

da la uh care a fost?smug laughing

| g3orgy a răspuns:

Ehhh foarte multe... am sa ti le povestesc pe cele mai amuzante si penibile da acum nu prea am timp. una ar fi ca am sunat un coleg si am zis :ce faci c*aiehee hee (n-am obiceiu sa folosesc astfel de alinturi da el e o exceptie ). pers respectiva imi raspunde : bine, dar co*tsa e la baie laughing raspunsese tas-o rolling on the floor

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Iti spun cea mai recenta ca restul decat daca stau zile sa ma gandesc imi amintesc.
Eram toti in clasa si a venit subiectul masturabarii laughingmdea si cand te gadesti ca majoritatea au 13-14 ani si noi eram in cerc si cand a intrat profa o fata zice si tu cu ce te-ai masturbat uitandu-se la mine? si eu zic pai ai nevoie de imaginatie? Si profa din spate ce faceti, si un baiat care era in spatele meu imi impinge scaunu si cad jos la fel ca si Sol happy
Si pe deasupra in pauza stia toata scoala subiectu discutiei noastre la scoala happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HA hA hA asta a fost tare!

| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

Nu am trait-o da am vazut-o.
ieri profa de mate a venit ca masina la scoala ca a luat de curand permisu si are o masina belea.
cand a plecat de la scoala au mai mers ca ea inca 2 profesoare.
alea si-au facut cruce cand au urcat in masina.
cand cand a iesit din curtea scolii ea a mers spre mijlocul drumului chiar daca din stanga venea o masina.
ea atunci a apasat acceleratia si a luat-o drept in fata.
noroc ca masina care venea era dacie si nu a avut viteza, a putut sa o evita.
profa a inceput sa radarolling on the floor
si noi la fel rolling on the floor
o colega mai naroada s-a pus in fund in mijlocul drumului cand a vazut-o si a inceput sa radarolling on the floor
a fost bestiallaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor