| deniiiii234 a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intamplare din anul asta?

4 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Anul asta? Din cate stiu eu, chiar in prima zi a anului, adica de Revelion. Venisem acasa dupa ceva timp cat am fost plecat (mentionez ca vecinii mei nu ma cunosc) si am petrecut noaptea de Revelion (o parte) la mine acasa, cu niste prieteni. Si dupa miezul noptii m-am dus cu sticla de sampanie goala la vecinu sa il cinstesc si pe el, ca doar de...era Revelionul, ce naiba! happy Asta mi-a trecut prima data prin cap cand ti-am vazut intrebarea.

| TheToxicNightmare a răspuns:

La ora de sportlaughing cand il asteptam pe domnul profesor afara m-am invartit prea tare cu ghiozdanul si era o cutie de nisip langa mine apoi i-ma dat drumul la ghiosdan am cazut in cutia aia si m-am facut toata de nisiplaughing.

| ßέßέ a răspuns:

Hmm. Pai intr-o zi o prietena de-a mea mi-a spus ca parintii ei pleaca la o nunta si sa vin sa dorm la ea. Am acceptat si dupa ce au plecat parintii ei ne-am pus pe bautbatting eyelashes. Bineinteles ca dupa ce am amestecat bere cu vin, cu votca nici nu mai stiu ce am mai baut ne-am facut 'prastie' si stateam intinse pe covor ca nici nu ne mai puteam ridica. Parintii ei insa au venit dupa cateva ore (mult mai devreme decat trebuia oh go on ) si ne-au gasit cu sticlele langa noi, moarte de bete. Asta a fost cea ma amuzanta si cea mai injositoare intamplare pe anul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a avut încă loc sad.