| pitikaaa a întrebat:

Care a fost cea mai penibila provocare pusa vreodata?laughing
Vreau sa radlaughing
Fundaa!:X [pana pe 5 octombrie].:X

Răspuns Câştigător
| JuLien a răspuns:

Sa ma pis pe geam la scoalabig grin(eram la etaju 3)

8 răspunsuri:
| eusuntconsuelosiiliubescpeyoyo a răspuns:

Sa trag o basina ca celalalt sa faca flacara cu bricheta la fundu meulaughingrolling on the floor)

| eusuntconsuelosiiliubescpeyoyo a răspuns:

Sa trag un part ca celalalt din spatele meu sa faca flacara cu brichetalaughing

| kaTTsu a răspuns:

Cand a trebuit sa ies la tabla si sa imi dau pantaloni jos...
A iesit urat... eh da se uita.

| VIPER a răspuns:

rolling on the floor. cand am fost provocat sa alerg un coleg toata scoala si m-am lovit cu capul de zid. m-am lovit cu capul, de parca capul meu era o minge

| Alice_2134 a răspuns:

Sa urlu in fata scolii ca ma uit la wwewinking...in timp ce dansam

| zizi000 a răspuns:

Sa cotcodacesc in autobuzlaughing

| xSoaked a răspuns:

Eram in Spania, noaptea, pe la 2-3 ora de acolo, in fata hotelului, cu cativa prieteni si mai treceau masini pe straduta din fata. M-au pus sa iau o bara ( au gasit-o in spatele hotelului ) si sa fac autostopul in timp ce dansez la ea.

| pwp a răspuns:

Sa ma prefac ca fac sex oral unui baiat!
desigur, am refuzat!
love struck

Întrebări recente