| 熊Panda熊 a întrebat:

Care a fost cea mai tare farsa decenta pe care ati facut-o vreodata? Repet : decenta. Am 2-3 pretendenti... big grin

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

M-am culcat cu sora iubitei mele

| oprescudorin11 a răspuns:

Am fost invitat la nunta unui prieten.
Acolo era obiceiul sa furi mireasa. O cunosteam, asa ca am hotarat eu cu mireasa sa ne ascundem si sa cerem 10. 000Euro recompensa.
Zis si facut, am luat 2 sampanii cu noi si am plecat pe furis. Am ascuns mireasa, a venit si vremea rascumpararii.
Nu aveam oricum niciun ban ca dar, eram sarac ca si acum.Cand am spus cat cer, a inceput tocmeala. Pana la urma, am cazut la invoiala.Prietenul mi-a dat suma (cu mare disperare si greutate in miscari) si i-am dat mireasa.
La sfarsit i-am facut si un cadou, ca toti ceilalti 24, 8mii Euro(mi-am pastrat si eu 200 pentru taxi).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am pus un anunt pe OLX si am lasat numarul prietenului meu pentru a fi contactat el. Se presupunea ca vinde gaini de rasa laughing

| milkie a răspuns:

De craciun am impachetat camera fratelui meu in ambalaje de cadouri. Patul, peretii, biroul, tot. Asa, sa fie mai festiv. Nu regret nimic.

| CiocolataCuOreo a răspuns:

Deci era de 1 aprilie