| neUtilizator a întrebat:

Care a fost cel mai ciudat vis al vostru?laughing

Răspuns Câştigător
| Nicolelenaa a răspuns:

Eu am visat ca lumea a fost invadata de pitici de gradina rolling on the floor

16 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Saream din avion, si la jumatatea drumului trece jackie chan pe langa mine zicand ...Choniciua! a fost cam ciudat...

| anad a răspuns:

N-ai precizat: sa fie vis cu ochii deschisi sau inchisi! Cele mai ciudate si nerealizabile au fost sigur cele muuulte cu ochii deschisi!

| Serena1993 a răspuns:

Ca stateam cu baiatul pe care il plac si cand vroiam sa-l sarut:sa evaporat laughingrolling on the floor

| madia a răspuns:

Am visat ca am fost la un concert cu Linkin Park. Am ascultat muzica timp de 2 ore! Ce tare a fost...love struck laughing

| User a răspuns:

Ala in care Dinamo intra in Liga. A campionilor, nu intai.

| Libelle a răspuns:

Am visat ca imi picau dintii si urlam la maicamea si nu facea nimicstraight face

| Seвi a răspuns:

Am visat odata ca puteam sa zbor doar daca ma tragea cineva de deget omg :O

| angeltyo a răspuns:

Ca eram pe Titanic cu cateva prietene si beam cafea in timp ce eu le faceam injectii, cica eram doctor.laughing Plus ca Titanicul in momentul ala se scufunda.laughing N-am sa uit visul alahee hee

| Eu.si.atat a răspuns:

Ca eram dezbracata si mergeam pe strada.:-s

| Pusky3 a răspuns:

Ca ma aruncam de pe casa si cadeam intr un pahar cu apa.Ca in filmele cu prostilaughing

| emima a răspuns:

Cand eram cu surorile mele in pat si deodata a iesit un copil din dulap si zbura si se jeca cu degetele

| ionik_1763 a răspuns:

Ca m-am casatorit cu bunica'miulaughing

| foxi a răspuns:

Cand te am visat pe tine!

| meedanyy a răspuns:

Ca mi-a murit catelulcrying

| ramona0506 a răspuns:

Ca aveam unghiile foarte mari, si taiam copaci cu elestraight face

| Iașmii;o3 a răspuns:

Că m-au urmărit un cuplu de fantome. Locuiau la mine pe balconlaughing