| Diav0la a întrebat:

Care a fost cel mai haios dar pe care l-ati facut cuiva?

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Aparuse filmul "The ring" si de obicei inainte sa vizionez un film ma uit sa vad despre ce este vorba in film si daca este interesant.
Intr-o seara, cand am mers la verisorul meu si eram singuri, am cumparat popcorn si doua berici si am vizionat filmul. La final de film a sunat telefonul (pentru cei care nu ati vazut filmul, dupa ce vizionai o caseta suna telefonul si te anunta ca mai ai o saptamana de traita) dar la celalalt capat de fir era un amic anuntat de mine ca s-a terminat filmul. Vreau sa spun ca a insistat amicul meu jumatate de ora cu telefonul, verisorul meu era alb tot laughing Si imi repeta in continuu ca el nu raspunde la telefon laughing rolling on the floor

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Intotdeauna m-am straduit sa fac daruri pe placul celor pe care le primesc si am reusit mereu, "dar" as fi vrut sa fie si altfel. Cred ca nu m-am straduit prea mult. desi eu sunt sugubeata de felul meu.

| RamonaMn a răspuns:

Cel mai haios lucruhee hee

thinking

Pai blushing.cum sa va zicbatting eyelashes...

Eram in clasa a 2'a si aveam o colega noua. Voia sa mearga la baie si nu stia care e a fetelor.Eram prin preajma cu o colega de "nazbatii" si am invitat'o sa intre in toaleta...barbatilor rolling on the floor. Si'a facut nevoile si cand sa se spele pe maini PAM...iese un baiat dintr'o toaleta laughing. Am privit entuziasmata impreuna cu colega mea.
Era cat pe'aici ca fetita cea noua sa se mute de la scoala oh go on.Acum totul e Ok si conversez din cand in cand cu ea pe mess happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramona si aia nu a vazut ca e baia baietilor? Nu a vazut "chestiile" alea care se gasesc numai la baieti? Ca la fete sint inutile rolling on the floor

| hândel a răspuns:

Un castravete intre 2 cartofi strapunsi de un bat de sulaki si lasati in pantofii unui coleg de munca de Sf. Nicolae si, la randul lui a spart 4 oua in bocancul meu drept si-a trebuit sa ma duc in papuci acasa, iarna sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unui coleg, poreclit calul, i-am schimbat la vestiar, in timp ce el era la dus, papucii cu patru potcoave. a gustat gluma.

| Kokolina a răspuns:

Un prezervativlaughinglaughinglaughing

Întrebări recente