| LordBolton a întrebat:

Care a fost faza cu invazia oilor pe T/A? (vorbesc serios) funda.

Răspuns Câştigător
| suităr a răspuns:

Totu a pornit când Veru și-a schimbat oița GIF cu una il alte culori. Un nesimtit i-a luat-o și a pus intrearea asta: Vă place oaia mea? (sau ceva de genul) Apoi au inceput să curgă intrebărie și oile. A fost derutant.

37 răspunsuri:
| Musique a răspuns (pentru Shooty):

Haai măăăă. sad
Du-te la nani, bine. Somn ușor, pocăitule. x3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, nu-mi pasa.

| W3R4 a răspuns (pentru suităr):

De fapt, a fost o nesimţită, dar nu dau nume, că se supără, se simte ea.winking

| W3R4 a răspuns:

De la mine a început,m-a pus Satana să-mi schimb avatarul cu o oaie curcubeu care sărea,şi una de pe t/a, s-o luat după mine, şi a început ea, a doua zi încă 2, după aia încă 10... şi apoi, tot t/a-ul, dar vorba lu Musi, mai erau câţiva care erau originali.

... sper că nu ţi-am dat vreo idee. waiting

| Neverwas a răspuns:

Oile sunt malefice!

| LordBolton explică (pentru W3R4):

Hai oile

Întrebări recente