| maya_7683 a întrebat:

Care a fost primul barbat care a spus: "E nevoie de o femeie in casa!"?
Astept raspunsurile voastre. Originalul este unul haioshappy

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Mesterul manole bineinteles, dar eu zic ca inaintea lui au mai fost si altii care si-au dat seama ca fara femei nu ar exista multe in casa/viata lor happy

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Aceasta intrebare a fost pusa si ieri de AsU si are 8 raspunsuri cu mesterul Manole //...in-casa-1/

| Ana213 a răspuns:

Barbatul care se simtea singur in casa
cum zic femeile : pentru o bucata de carnat se merita sa iau tot porcu in casa? laughing

| SuperMagicSmile a răspuns:

Manole happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mesterul manole