| TheMitOfTheRedEyes a întrebat:

Care a fost si este cel mai aiurit, tampit, prost vis pe care l-ati avut?

Răspuns Câştigător
| piciuxx a răspuns:

Eram si eu acasa si am iesit afara ca sa plecla magazi,apoi am vazut o farfurie zburatoare, am scos mobilul si am fotografiat-o ca se le arat amicilor mei,apoi ceva m scuturat si am aparut cu ei in farfuria zburatoare, stiau limba mea si doreau sa-mi ia creierul, apoi asa si a fost mi l-au luat si m-au inchis intr-o casuta cae se afla in naveta lor, apoi eu doream sa plec la toaleta dar mintea ma ducea la bucatarie,doream sa maninc dar nu ma puteam misca...
Apoi am gasit un cutit pe masa dupa care l-am luat si am ucis toti extraterestrii si iarasi s-a produs o zguduitura si am aparut pe pamint
A doua zi doream sa arat fotografia cu extraterestri amicilor mei, dar ea nu era, era stearsa
Si nimeni nu m-a crezut ce a fost caci nici dovada n-am
Ti-a placut?//PRIMESC FUNDA?

6 răspunsuri:
| Foxie2 a răspuns:

Sa merg la d-s

| NumePublicAnonim a răspuns:

Am visat ca am fost cu prietenul meu la cinema sa vedem un film.in film se facea ca o fata a fost rapita si violata de fostul ei iubit. dupa ce s-a terminat filmul,iubitul meu m-a intrebat daca vreau si eu sa facem exact ca in film,iar eu i-am zis ca da.
dimineata cand m-am trezit din visul ala, intr-un boschet, mi-am dat seama ca nu era vis.

| TheMitOfTheRedEyes explică:

Daca nu va deranjeaza am sa astept o zi si apoi am sa dau funda happy

| DreamAutopsy a răspuns:

Că o icoană a mâncat un măr laughing
Pe bune...

| LolNope a răspuns:

Ca Justin Bieber nu era real...
A fost cel mai frumos vis, dar asta a ramas, un frumos vis...

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Te-am visat -pe tinee drooling

Întrebări recente