| carminaburana43 a răspuns:

Unele din ele m-au fascinat, altele m-au facut sa vreau sa dansez, altele m-au distrat dar vocea cea mai fantastica o consider

http://www.youtube.com/watch?v=6pAmODSaXAQ

| AshuraElric a răspuns:

Ultimi 2 ani au fost frumosi (si cantaretii si melodiile)mi se pare ceva nou, adica ani din urma aveau melodii mai lentebatting eyelashes

| AshuraElric a răspuns:

Si Ruslana... mi-a placut mult (parca a fost si in Romania, la Cerbul de Aur sau asa ceva)

| Minty a răspuns:

Ruslana.imi place cel mai multhappy

| Crisstina a răspuns:

Ruslana e cea mai tare! se distreaza, danseaza si canta in acelasi timp!

Întrebări recente