| Michaela89 a întrebat:

Care e bancul vostru preferat? Daca imi place va dau funda.

Răspuns Câştigător
| Wladutz a răspuns:

Merge Ion in targ cu trabantu' sa se dea mare.
Cand ii gata targul vine acasa
"Eee, am vent degeaba nimeni nu m-o bagat in seama"
Vine Grigre cu vaca lui si il vede pe Ion
-Ce faci Ione?
-Da bine ma Grigore cu trabantu.Hai ca te duc eu cu masina mea moderna! Da' cu vaca ce facem?
-Leag-o ma de bara.
-Baa, asta-i masina de masin tăt iti zgandare vaca
-Leag-o ma de bara!
-Bine ma Grigore daca tu vrei, Dar te avertizez!
Marg ei baga la 30' la ora
Vaca tâgâdâm, tâgâdâm
Baga 50ţla ora
Vaca tâgâdâm tâgâdâm tâgâdâm
Baga suta la ora, vaca cu limba intr-o parte
-Vezi mah Grigore, iti more vaca are limba intr-o parte.
-Nu moare mah! Semnalizeaza, vrea sa te depaseasca!

La bancul asta am ras cel mai mult!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Un roman plecat in franta,se aseza pe o banca sa manance(paine,biscuiti,marmelada,si mere), langa el, asezanduse un francez mestecand sanatos guma.francezul incepand:
-voi mancati painea cu tot cu coaja?raised eyebrows
-binenteles!
-noi nu.noi punem cojile intr-un butoi mare, le reciclam, facem biscuiti din ele si vindem biscuitii in Romania.
continuand:
-voi mancati merele cu tot cu coaja?raised eyebrows
-binenteles!
-noi nu.noi le punem intr-un butoi mare,le reciclam,facem marmelada din ele, si vindem marmelada in Romania.*face un balon din guma de mestecat*happy
dupa cele spuse, romanul intreba:
-voi aruncati prezervatiele folosite la gunoi?raised eyebrows
-binenteles!
-noi nu.noi le punem intr-un butoi mare,le reciclam, facem guma de mestecat din ele, si vindem guma in franta.laughing

| marmusic a răspuns:

Merge un iepure la magazin si intreaba: aveti moco moco vei?
nu nu avem
merge a doua zi : aveti mocomoco vei?
nu nu avem daca mai vi te lovesc
merce a treia zi aveti mocomocovei?

vanzatoarea ii da un pumn si ajunge sub tabloul lui stefan cel mare
stefan ce mare si tu ai vanit dupa moco moco vei? laughing