| florin_7920 a întrebat:

Care e ce-a mai tare farsă care vi s-a facut vreodată, să rîdem împreună.

8 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Am mers cu bunica acum vreo 2 ani să plătim Astralul, noul UPC. Trebuia să traversăm strada, dar bunica a zis,, Nu pe aici, e un ficat pe stradă, cred că a fost un accident.,,. Bun, am ocolit, am ajuns la Astral şi eu tot încercam să găsesc ficatul ăla. Nu l -am văzut. Când am ajuns acasă, bineînţeles că am aflat că era o glumă. Ce plasă am luat! big grin

| Ea12345 a răspuns:

Nu cred ca e farsa, dar merge.tongue

Era vara, ai mei erau prin curte.Eu eram micuta, 10 anisori, si aveam o seinga veche, fara ac cu care ii stropeam pe tata pe spate.Toate au continuat ceva timp, eu credeam ca nu se observa, ca poate nu si-a dat seama daca nu-mi zice nimic. Ei bine, si cum ulciorul nu merge de multe ori la apa, peste cateva minute, eu uitand de toata povestea cu seinga, ma trezesc cu o galeata de apa in fata...Eram asa nervoasa, ai mei incepusera sa rada, apoi am ras si eu.Ba chiar m-am distrat dupa, am stat si am facut plaja in curte, gandindu-ma ca sunt la mare laughing

Ei bine, dragii mei, nu uitati ca:
1)Ulciorul nu merge de multe ori la apa tongue;
2)Exista un Dumnezeu, acolo sus laughing

| Farcas a răspuns:

Eram cu cortul cu iubitul meu si familia mea.Stateam cu el in cort si mancasem multe cornuri cu ciocolata.Si stiti ca au actibildele acelea invelite in ceva fisie alba. Dupa ce mancam multe cornuri ne pregateam de plecare.La un moment dat a venit verisoara mea si a spus,, Va`ti pierdut prezervativele,,. In momentul acela amandoi ne-am albit la fata si ne venea sa intram in pamant de rusine.Defapt erau actibildele alea din cornuri dar noi chiar aveam prezervative la noi laughing blushing
Am tras o sperietura.

Răspuns utilizator avertizat
| RheaLustzig a răspuns:

Pai asta nu mi-a fost facuta mie dar e amuzant... Odata stateam pe strada cu fetele de la mine de pe strada si unu vine si ii arata unei fete un prezervavtiv. Fata ai care l-a vazut nu stia ce e si noi am tacut din gura.Ala spunea ca plicultul asta are inauntru guma. Ca asa e forma gumei acesteae si aia la bagat in gura si a inceput sa-l mestece laughing. Nici acum nu stie ce era aia laughing.

| florin_7920 explică:

Vă mulţumesc sînt deosebite toate merită nota 10.

| IIIx333III a răspuns:

Aseara, iubitul meu mi-a spus ca daca nu nvreau sa fac sex cu el(pentru ca sunt virgina) va face cu alta fata. Eu i-am mai zis o data, la nervi, ca sa se duca sa se... cu cine vrea daca nu are rabdare pentru mine. Si la un moment dat chiar ma enervasem, incepusem sa ii zic ca daca face asta ma voi despoarti de el, chiar daca imi va fi greu, etclaughing. Ii citeam si raspunsurile de pe TPU privind sexul la 14 ani, dar el nimic, tot poe a lui o tinea. Azi de dimineata, mi-a zis ca a fost o farsa, dar eu sunt suparata pe el pentru ca nu am dormit toata noapteasad. Pff... ne trece noua happy.

| Yang a răspuns:

Nu e farsa dar cred ca e amuzant bunica-mea si leacurile ei babesti: imi iesise un ulcior sub ochi si ma durea, manca si nu stiam ce sa fac si ma duc la ea si ii zic ca nu stiu ce sa fac sa treaca era duminica si ea imi zice ca are ceva care sa treaca dar imi spune ce e cu o conditie sa nu ma supar.Nestiind despre ce este vorba am spus ok mamaie baga tarelaughing)Mi a zis sa ma apropii, am facut-o si se uita fix la mine eu credeam ca are de gand sa imi zica care e faza si ma trezesc ca ma scuipa intre ochilaughing)))))cica ala era leacul bineinteles imi venea sa ii fac niste urari dar am inceput sa rad