| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai buna trupa de house din Romania?

6 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Si raspunsul asta e copiat de pe http://www.muzicabuna.ro/......ina4.html.

Pentru ana:iubita, vezi macar daca copiezi de undeva un intreg text scris de altcineva sa copiezi de unde nu banuieste lumea, nu de pe primul link d p google.

Plagiatoare...:|

| JackieSue a răspuns:

Fata asta n-a auzit in viata ei de Monks Masters (de ana vorbesc) si copiaza la greu numai ca sa fie prima care comenteaza straight face.

Lume proasta

| JackieSue a răspuns:

Pt bizzare:ce rock imi vine sa-i dau lu` asta in cap(anei)laughing feeling beat up

| Annitu a răspuns:

Cu siguranta Monks Masters... sunt unici(romania) si creativi, nu stiu cati ati auzit de ei, dar sunt ascunsi bine de pilarosii din tara.Aia care se lauda intre ei si se promoveaza.
nu incerc sa fac reclama! am gasit pe yutube si niste site-uri...

| Dj Boalca a răspuns:

Frate parerea mea este ca trupa de house din romania cea mai tare este activ cu dj optick imnurile pentru liberty parade

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anna you rockrolling on the floor)