| opro a întrebat:

Care e cea mai poteivita intrebare pe care o pot punee pe accest site?
daca stiti scrietio si dati si raspuns sub ea! (:

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

Ce faceţi? stăm si "suflăm" să nu crepăm.

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Cea mai potrivita intrebare este cea a carui raspuns nu-l stii tu! si iti trebuie! intrebarile care sunt puse fara un scop anume nu-si au rostul!

@gabi...in inghetata se pune praf de sare(deci nu ti-as da un stupid!
http://www.bucataras.ro/retete/271/profiterol.html

| Razvan a răspuns:

Stiinta si Filozofie. Zice un anonim catre comunitatea TPUlaughing
EXISTA DUMNEZEU?thinking
De aici incepe razboiullaughing7 km de copy-paste, 100 de click-uri pe stupid, injurii, provocari, etcoh go on
Pacat ca a plecat mayasul. El era preferatul meu la chestii incalcite din astea. Dadea imediat un link cu un video de te lasa ca la dentistlaughing
Cine stie cand se va termina polemica asta? Noi sa fim sanatosi si sa nu ni se strice clikul stanga de la mousebig grin

| kaTTsu a răspuns:

Daca te plictisesti trebuie sa ne plictisesti si pe noi? uitate cat de stupid esti...iti dau un raspuns SARI PE GEAM si in caz ca stai la parter TAIETI GATU in caz ca stai la casa ARUNCATE IN FANTANA ti-am dat niste idei in caz ca nu ai ce face. ca si intrebarea ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu care ar fi cea maipotrivita intrebare, dar asta postata de tine e clar cea mai nepotrivita... daca nu ai ce intreba, atunci nu intreba! lasa-i pe cei care chiar au nevoie de ajutor sa o faca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce caut aici? Pierd timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va place de Nicolae Guta? Ras: Bah, sunt Florin Salam.

Întrebări recente