| JustMelavJustMe a întrebat:

Care e cea mai stupida intrebarea pe care a-ti citit-o?
P. S. : nu trebuie repetate si daca vreti puteti adauga si link...
Eu sincer as da un link dar nu pot fiindca mi-am ales ca cea mai stupida intrebare sa fie a mea... deci din partea mea c. m. p. i.(cea mai stupida intrebare) e cea de mai sus!

16 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Era una in care zicea o fata ca : Eu dorm intre mama si tata si stiu ca ei doi vor sa faca sex adica sai lasa sa faca de mai multe ori pentru ca eu i las odata pe saptamana dar imi e frica sa nu se duca in baie amandoi asa ca vin si eu langa ei. prea penala a fost dar nu mai gasesc linkul

| JustMelavJustMe explică:

@ciufulici.am ales-o deja! nu se pune big grin

| AndaWest a răspuns:

Era una in care una spunea ''eu vreau sa fac sex cu sotul meu dar nu pot din cauza lu irina,mereu sta cu noi,si cand vreau si eu sa fac ceva ea mereu e la mijloc''laughing
eu prima oara nu am inteles cine e irina, ca avea mai multe intrebari, si de fapt irina era fata ei de 4anilaughing

| JustMelavJustMe explică:

Deci.in rpmul rand ti-am alsat comm la link.si nu, nu -ti dau funda daca asta sperai sau asteptai!

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

laughing Hai ca esti chiar prostuta laughing cum crezi ca asteptam sa imi dai funda? Pai erai chiar penibila daca faceai asta laughing bine ca la cum scrii.se vede ca ai o minte de *** oh go on

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

A si inca ceva : eu nu mor neaparat dupa funde ma doare-n cot laughing eu nu stau toata ziua pe net si nu ma ocup cu prostii din astea oh go on. asta fac oamenii care n-au nimic in cap, care n-au prieteni etc. stau pe net ca altceva n-au ce face laughing

| JustMelavJustMe explică:

1) am preiteni - destui
2) intrebarea e pusa de mult
si cealalta la fel
3) n-ai ce face
4) scru repede sinu ma corectez
probleme?

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

La faza cu prietenii(ma indoiesc) daca ai avea prieteni ai avea si tu mai multe comm pe hi5 etc.si ai iesi afara cu ei n-ai sta toata ziua in casa pe net( eu stau zilele astea pentru ca is racita si n-am voie sa ies din casa oh go on ca dupa.nu ma mai vezi pe aici decat daca am vreo intrebare.cu toate ca obisnuiesc sa imi intreb prietenii nu necunoscutiioh go on. a si inca ceva.ar trebui sa te concentrezi sa scrii incet daca atunci cand scrii repede faci greseli pentru ca dai dovada ca esti inculta si proasta.bine ca la capitolul prostime cred ca ne-am convins cu toti. laughing si termina cu fitele astea de pitipoanca pe net! auzi la ea " probleme" da probleme si? ce-mi faci mucoaso? daca suflu o data spre tine te duci 500 de m sub pamant! vai de viata da de copil facut pentru alocatie.imi e mila de parintii tai.ce rusine.sa aiba o fata asa de inculta si vulgara.si totusi asa de mica oh go on

| JustMelavJustMe explică:

Yo is pedepsita azi, si n-am voie in timpu; saptamanii, nu-i stau toata ziua in casa pe net! De ce > de interesanta am lucruri mai bune de fct...Prietni am draa, dar n-au hi5 au facebook de asta nu m-am mai ingrijit de contul; meu prea mult. intru ca sa joc jumperbig grin Hai tu nu-manebuni? Eu prosta du-te -n colol de taranca LolOLOLOLOLOLOL cred ca nu stii ca cine te pui.oi avea eu 12 ani da proasta nu frateee! J chiar nu mi-e frica de tine, da? Stau acum cu toti mucosiisi nu's o mucoasa! YOn ucred ca-s pitzi da.mai picu mikutz ce esti! Nu te imi da asa de interesanta ca sufla vantu; p strada cu tupeul asta fantastik caer il ai in tine! Apoi dai tu dovada decat de borata esti tu uiti la tine l-as raspunsuri la trinebari care n-au nicotreaba de un *** de intrebare! Se vede ca esti invata cu bbalacareala ca n-ai ce face acasa... Ce sa-ti fac uite acum ma spweii de toate stoarpele d' pe strada!

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Cine esti tu sa ma faci stoarfa pitico? nici nu stii cati ani am laughing a si app stai linistita ca eu stau in germania nu in tara aia infecta unde stai tuwinking dar daca vreau sa-ti fac rau pot :d imi fac un id de baiat iau niste poze pe net si ti le trimit.trimit un virus pe care daca il iei poti arunca pc-ul ca nu mai ai ce face cu el si gata am terminat povestea big grin normal ca esti pedepsita.la cate cacaturi cred ca faci oh go on saracii parinti oh go onsi oricum. poate oi vb eu urat dar eu sunt mare.tu nu esti decat o mucoasa.la varsta ta nu vorbeam asa.doamne fereste.

"oi avea eu 12 ani da proasta nu frateee!" poate ai vrut sa scrii "nu-s" laughing tu chiar nu iti dai seama cat de penibila esti? chiar nu-ti dai seama ca te faci de tot rasu? persoanele ca tine fac de ras romanii oh go on de asta se vb urat in strainatate de romani.normal daca da omu de una asa ca tine.isi face mii de crucilaughing a si app: se vede ca esti mica si proasta.cand ameninti nu inseamna neaparat bataie.sunt mii de feluri in care se poate face rau big grin

| JustMelavJustMe explică:

Aloooo am 1, 55 pitico! Si sut cine am eu chef sa fiu! Nu-mi pasa nici cat negru sub unghie catzi ani ai laughing nu stiu ce te dai atat de interesanta.dar in fine! Am vazut tuh ca syai in Germania dar inca o data ma doare in koT! Tara infecta? Atunci ce naiba ii mai vb limba? Adica de ce mai intri pe site-uri romanesti Pisicotzzo>>? Inteligento, incearca cat vrei sa-mi faci rau! Nu-mi stii d apoi chiar daca iti faci d de baiat un dau accept decat la cei pe care ii stiu! Apoi nu dau clik pe niciun link care il primesc. tata lucreazxa la firma de site-uri si m-a invatazt ca-s multi prosti pe net( am desporit si eu una). Saracii paritnzii vai. daca vrei sa stii e cam a doua oara cand sunt pedeepsita si oricum am iejit afara de pe la 4. Ei thaomne.ca tu la vaersta mea tu nu vb asa si ce sa-ti fac? Yo sunt mai tare vb urat? Bravo tie ca sa-ti fac? Iar vrei premii sau ce? nu conteaza daca nu scriu cum vrei tuh sa stii ca nu-ti fac eu tie pe plac si nu-s penibila mai penibila esti tuh ca toata ziua n-ai ce face decat sa te certzi cu mine macar eu asam scuza aia ca-s mai mica da
'? Pur si simpllu n-ai ce face! J nu eu ma fac de tot rasu, ok? Yo doar comenetez atat. Asta fac de mult timp asa ca nu ma schimbi tu si nu incetez. imi place sa am ultimul cuvant :< Noomral ca sunt miii de feluri! Doar nu credeai ca vin dup' tine in Germania ca sa te bat! In primul rand nu sunt violentas apoi...nah sunt doar rea de gura big grin
si ink nu mi-ai rasp la o intrebare ce ma necajeste acum mai mult p mine decat tu! Apropo eu sut fooarte calma tu dai doar dovada ca habar n-ai cum sa te comp. ca un copchil caer chiar n-are ce face decat sa comenteze. Sunt mai desteapta decat par! Deci ce tot te manak pe tine undeva grija asta care ma oftik asa intr-un al p mine?

| JustMelavJustMe explică:

Si mintea mea, draga este o minte care a participat la 3 olimpiade in clasa a 5-a ...si la toate am trecut! Matematica, ROmana si tehnologie, mrg unde am luat loocu' trei si o medalie de bronz la proba practica! J nu ma mai corecta ca oricum nu schimb scrisu'!

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Vaaii si eu am participat la olimpiade in germania si crede.ma ca e mult mai greu dar nu ma apuc aici sa le insir si sa ma laud cu ele laughing lol se vede ca esti un copil oh go on si apropo a fi inteligent nu inseamna neaparat sa participi la olimpiade laughing da ma rog laughing vorba ta...n-am ce face daca ma pun cu un copil de 12 anilaughing

| JustMelavJustMe explică:

Pai vezi ca n-ai ce face? Lasa-ma in prostia mea incurabile plina e idiotenii si crede-ma ca nu te mai trag de par.

Întrebări recente