| ღ♥•þί†ίк•♥ღ a întrebat:

Care e cel mai amuzant banc pe c are il stiti?

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

"Un tanar ferches din Stockholm a plecat la vanatoare. La un moment dat tinteste si impusca o rata, care insa pica in curtea unui taran. Acum, atat vanatorul, cat si taranul, isi revendica "prada". Cum nici unul nu a cedat, taranul a venit cu o propunere: sa joace "taraneasca".

Deoarece oraseanul habar nu avea despre ce joc e vorba, binevoitor, taranul i-a explicat:

"Ne lovim intre picioare cat putem de tare, iar cine tipa mai putin ia rata".

Tanarul vanator este imediat de acord cu propunerea si jocul incepe. Taranul loveste primul, cu toata puterea. Oraseanul se prabuseste de durere, strange din dinti, dar nu tipa. Se ridica cu greu si ii spune taranului:

"Acum e randul meu".

"Nuuu…", raspunde taranul ranjind. "Poti sa pastrezi rata".

| Farcas a răspuns:

Alinutza intra in scara de bloc si vede un om.Merge si ii cere o tigara, iar acesta ii spune :
-Daca mi`o sugi, iti dau.

Termina Alinutza treaba, aprinde barbatul bricheta si ce`i doi isi vad chipurile.
Alinutza exclama:
-Tata tu esti?
-Alinutza tu fumezi?

I: Care e culmea nesimtiri?
R: Sa impingi o baba pe scari si sa o intrebi de ce se grabeste.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Vine directorul intr-o clasa, si cand sa intre era o zarva mare de se daramau pereti, apoi directorul l-a luat pe cel mai obraznic din clasa si l-a dat afara de acolo si directorul suparat intreba:

-Unde este invatatorul vostru?

La care unul din elevi:

-Pao l-ati dat afara.

laughing

| jolie a răspuns:

Bula si cu strula cei mai buni prieteni.Strula pleaca in germania si isi cumpara un aparat de facut l--a.pleaca si bula in germania, isi cump. si el unu. ajunge acasaa sil pune; are un orgasm, doua, trei, nu se mai oprea.Il suna pe strula:
bai strula spune-mi si mie cum se opreste aparatul asta ...ca mor aici!
strula:bai are un buton galben?
bula:da
strula:are un boton verde?
bula:da
strula:are un buton rosu?
bula:nuuu!
strula:ai imbulinat-o e apatatul de muls vacile pana la 20 de l nu se mai opreste!

| elamit a răspuns:

Barbatul:nici nu stiu pentru ce porti sutienul, si asa nu pre ai ce pune in el. femeia:lasa, ca doar si tu porti chiloti.

| J u s t a răspuns:

2 bufnite pe o creanga.Prima:
-Buhuhu...
A doua:
-Buhuhu la ma'ta ca mai speriat!