| FaraNume_7993 a întrebat:

Care e cel mai amuzant si ciudat vis al vostru?laughing
Funda pentru cel mai tarewinking

Răspuns Câştigător
| Pralină a răspuns:

Visam cand eram mai mica tot felul de porcarii:ca la subsolu casei mele era un cimitir vechi si ca am cazut odata acolo si am vazut zombii cu hartie igienica

Ma fugarit odata o gaina cu rotisoru infipt in ea si cand m-am trezit de de dimineata a trecut timpu si sa facut amiaza si mama mi-a dat pui la rotisor de mancarerolling on the floorAm fugit in camera mealaughing

ca eram inchisa intr-o camera care se umple cu apa

am visat o fata mare si urata care mi-a zis ca am adormit pe tastatura si cand m-am trezit earm pe TPU

Cam atat imi amintescbig grin

10 răspunsuri:
| madia a răspuns:

Am visat ca vorbeam cu un taur. laughing La propiu.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și amuzant dar și ciudat?
Toate visele!
Pa, pa.

| AcidCuSange a răspuns:

Ciudat a fost ca am murit.Amuzant a fost ca m-a impuscat bunica si verisoara

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Pai...cand eram mica visam ca stateam jos (la parterul casei) si afara erau o gramada de scheletiiat wits' end
sau visam ca era inchisa usa de la cealalta camera si acolo era o pulpa di aia un corp de gaina care a aterizat de pe o nava spatiala si nu aveam voie sa stam in picioare ca ne vedea si ne impuscalaughing ce vise
sau visul unei prietenelaughing visa ca era intr-o casa si era si o vrajitoare si erau mai multi oameni, iar daca faceai o be*ina te omoralaughing

| bogdang a răspuns:

Ciudat? Am visat ca m-am imprietenit cu un individ pe care nu-l sufar straight face

Amuzant... nu mai stiu exact, dar pot sa garantez ca am ras si in somn si in realitate in timpul acelui vis laughing

| Armyanka a răspuns:

Pai eu am multe visuri amuzante. Dar sa ti-l spun pe cel al prietenei mele Ca a fost la ziua verisorului ei si ca s-au ca*at toti pe ei.Si cand s-a trezit s-a trezit cu c*acatul la cur.Si nu era nici apalaughingMama era sa fac pe mine de ras cand mi-a spuslaughingSi acum mai rad...doamnelaughingFundita?

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Am visat ca o armata de gaini de cauciuc venite de pe Venus m-au luat ostatica si voiau sa faca experimente pe mine.Amuzant e ca erau si vreo 5 cu niste ''bazooki'' dinalea ca in Kiken Invaders laughing

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Cand eram mica(5, 6 ani, cam asa), am visat ca am cazut de pe un bloc:-s... faza e ca am cazut direct in picioare, atunci ma speriasem foarte tare si era sa cad din pat.:-s.

| alwaysStyles a răspuns:

Eu am visat intr*-o noapte ca zbor, si cann m-am trezit am tipat... EU NU VREAU SA ZBOR funny

| natsumi346 a răspuns:

Eu am visat ca eu si varul meu am plecat in japonia si acolo ne-am intalnit cu masamune si varul meu ii alinta numele am ras o saptamana si acele cuvinte alintate le spunea varul meu si acum laughinglaughinglaughinglaughing :
masamune cu cap de WC
cur de cal in gunoi de lemn
eu radeam si masamune il alerga pe varul meu pana oboseau.