| oBelieveMe a întrebat:

Care e cel mai amuzant si ciudat vis pe care l-ati avut?
FUNDA!

27 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu nu visez decât lucruri reale.sad

| xXdoareuXx a răspuns:

Eu una am numai visuri ciudate laughing Am visat ca s-a sfarsit lumea am visat ca ma certam cu profa de romana am visat ca aveam puterile alora de la confruntarea shaolin si bucatile de lemn din copacii prindeau viata si daca te atingeau te transformai in lemn...numai vise din astea.

| W3R4 a răspuns:

Am visat că eram o iapă, şi un cal a venit prin spatele meu... o_O

| Xtadelo a răspuns (pentru W3R4):

rolling on the floor

| W3R4 a răspuns (pentru Xtadelo):

Ce,ţi-ai dat seama care era continuarea? laughing
Spre fericirea mea, chiar în momentul "culminant", m-am trezit!

| Xtadelo a răspuns (pentru W3R4):

Cat noroc laughing

| W3R4 a răspuns (pentru Xtadelo):

Ştiu!
Îţi dai seama ce "covrig" are calu', nu?winking

| Xtadelo a răspuns (pentru W3R4):

Neah. Te las pe tine sa visezi la asta.

| caterinasmile a răspuns (pentru W3R4):

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut vis horror! L'am visat pe Bieber laughing)))

| Quasimodo a răspuns (pentru anonim_4396):

...cantand, banuiesc! laughing)
Asta da vis horror!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Quasimodo):

Am ramas cu traume.crying

| Quasimodo a răspuns (pentru anonim_4396):

Crede-ma, te inteleg... Dar am si solutia, in cazul in care ai nesansa ca personajul sa iti mai violeze intimitatea viselor, da-i o lama. Nu trebuie sa ii dai explicatii, va sti ce sa faca cu ea!
A, da! Exista posibilitatea sa refuze "operatia"? Atunci scoate pistolul si... Uraaaa, vei deveni salvatoarea Terrei! big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Quasimodo):

As vrea sa am norocul sa ii trag un head shot, in realitate, dar nu sunt eu asa norocoasasad

| Quasimodo a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar ce ai draga cu bietul om?
Dar ia stai... Bieber e "om"?! tongue laughing
Sfatul unui "roacar" batran... Lasa head shot-ul si ramai la head banging!
Love rock 4 ever!

Răspuns utilizator avertizat
| IepureleCuLopată a răspuns:

Am visat că Justin Bieber era de fapt mascat, și adevăratul Justin Bieber era îla care cântă Gangăm Stail...

| caterinasmile a răspuns:

Cand eram mica visam ca este o ambulanta ce vine si ma "fura'' pe mine si prietenii cu care stateam si ma ducea la regiment si ma inchidea un om mare intr'un vestiar si urma sa ma duca la crematoriu.
Iar acum observ ca visul " se indeplineste". Ies pe banda rulanda astfel de ambulante.De asta cred ca e cel mai ciudat vis al meu. Mai aveam ceva asemanator cu vikingi. Probabil visam de astea ca ma uitam prea mult la scooby doo.

| HεεЌεЯε a răspuns:

Eu am visat odata ca..lumea avea in loc de ochi aveau nasturi..in loc de cap de om aveau cap de pisica si de catei..mancau gunoaie..numai eu nu eram asa..si luma imi faceau poze si imi dadeau 1 milion de dolari sa stea cu mine o zi ..findca nu eram ca ei..eram diferit..si apoi a cazut un tren

| Bubbles12345 a răspuns:

Am visat eram in coreea si dansam Gangnam Stylelaughing

| dutzaaa12 a răspuns:

Am visat ca sunt pe un curcubeu care era facut din acoarele asa ca eram colorata peste tot, apoi am fost pe luna(nu luna plina)si se balansa iar eu nu puteam sa ma tin apoi s-a facut luna plina si erau extraterestrii ce vorbeau romaneste, apoi m-am trezit ca vises, ca am visat ca visez ca voi visa ca ma trezesc

| M3taX a răspuns:

Am visat ca satana s-a intruchipat intr-un corp de blonda, si eu ii infigeam furculite in ochi. Infigeam una, iar cand luam alta cealalta disparuse. PE BUNE! CHIAR AM VISAT ASTA ACUM 2 SERI! :O... Si eu m-am speriat...

| ROsiuGabi a răspuns:

Eu am visat ca aveam o papusa de 1 metru cu care facem sex pana cand au veiti niste maimute inaripate si au furato iar eu am inceput sa plang pana m-am topit.

| HaHaHaProductionRO a răspuns:

Eu am visat odata ca eram un supererou care apara pe toata lumea si dintr-o data toate manechinele din magazine aveau viata si vroiau sa faca chestii rele, sa omoare pe toata lumea si eu trebuia sa le distrug ..si nu reuseam, si imi era frica de ele...pff...cred ca aveam 4-5 ani cand am avut visul asta

| mia1012 a răspuns:

Un cal avea de gand sa zboare dar nu avea aripi! a sarit cat de sus putea si a cazut in nas!happy sa ranit si a fost bandajat! dupa ce ranile i sau vindecat sa aruncat cu tunu acum si a cazut in lacul cu rate dupa ce a vazut ca nu poate nu sa oprit din incercat! a incercat dupa avionul! dar na citit manualul de pilotaz si a cazut la rate iar si ratele lau ciupit!

| mia1012 a răspuns:

Bine acum am visat ceva cred ca amuzant :
Eram urmarita de troli. Dupa a iesit afara prietena mea si am alergat impreuna.In vis troli alergau cam incet deci noi eram rapide.big grinSi visul s-a terminat asa era sfarsitul drumului si era tot blocat si dupa a aparut Chuck Norris cantand ca Michael Jackson pe un cal si dansand ca Psy pe cal =]] Si a omorat toti troli folosind metoda Visinescu.(toti troli eram asezati fiecare insatele fiecaruia si cand Chuck Norris adat cu picorul in primul toti au cazut si au murit!)Sfarsit big grin

| FhackYou a răspuns:

Prezentam un talkshow, invitati erau : o camila vorbitoare, Fuego si un scaun liber. Am inceput cu camila. Ea mi-a spus ca are puteri supranaturale. Nu am crezut-o. Am lasat-o sa-si incarce puterile. Am trecut la Fuego. Mi-a zis ca ar vrea sa se nasca din nou. Dar din Irina Loghin. A spus ca si-a luat un caine. Si ca a fost maltratat de tigani. Dubios! Am trecut la scaunul liber. -_- Dar camilaa a facut o vraja, noi ne-am dus intr-un univers paralele... si... uwgduywtgdyfwdghquksy27tywdhjwgsdqhwjdftywrd67wtdwygfd