| xTheLastRose a întrebat:

Care e cel mai bun plugin pentru jocuri? De exemplu Webkinz, Imvu.
Dau fundă :]

9 răspunsuri:
| IngridTomlinson a răspuns:

Cel mai mult imi place imvulove struck e superrrr, acum nu stiu ce crezi tu. funda?

| MariaFrumoasa1 a răspuns:

Prosti mai sunt aia

uite

chimpoo
lady popular
ggg(girl go game)
world of oz
secondLife
kaneva
sims1, 2,3
moove
there
stardool

pe facebook mai sunt multe jocuri tari

| MaddyBwaa a răspuns:

Webkinz e cel mai tare intrati pe webkinz Romania si participati la jocuri si castigati coduri si uitati-va la emisiune sa vedeti daca ati castigat vreun cod, funda te rog.

| xClauditzaxMikutza a răspuns:

Mai dragut e Imvu Dar si webkinz, Eu iti recomand Imvu happy ▐▐▐ Funda?

| OnikaTah a răspuns:

Mia imi plac eimvu mult dar.Nu mai joc ca m-am plikti daca vr iti dau contul meu are vreo 6 randuri tops.Ma rog multe altele.id meu e oanagabriela86 bagama si vb. Plzz funda!

| OnikaTah a răspuns:

Buna.Eu am jucat imvu.Intr`un timp eram obsedata.Dar mai am contul e plin super are toate chiestile tarsi si 4 avatare vreo 7 skinuri si 6 randuri tops 3 pantaloni 5 accesori.etc. daca il vr Bagama in lista oanagabriela86

| OnikaTah a răspuns:

Ma pisi pe marerea tah. tongue Fi mai explixita daca vr raspunsuri une ce pla mea inteleg eu din Care e cel mai bun plugin pentru jocuri.Ok Hi pa O zi buna!

| xTheLastRose explică:

Voi chiar nu intelegeti? Nu am intrebat care e ai tare! intrebat ce plugin e bun pentru ca ienu ii merg! Plugin ca ShockWave sau ceva degenu.Nu care e mai tare.

| xTheLastRose explică:

Va cer PLUGIN! Nu care e mai tare! Nu dau fundă la nici unu pentru ca nici nu va obositi sa cititi!