| ElySiKazy a întrebat:

Care e cel mai ciudat lucru pe care l-ati facut?

9 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Am învățat la engleză azi straight face

| Broadband a răspuns:

I-am dat o palma la fund unei fete pe care nu o cunosteam.
mergeam pe trotuar in fata mea,
eu eram cu un prieten si nu stiu ce tot ma intreba(prietenu asta al meu)
si copil obsedat ce eram, nu stiu in clipa aia parca n-am mai gandit, fara sa vreau i-am dat o palma.
si apoi mi-o lipit ia o palma de numa funduri am vazutlaughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost multe sper sa te amuze laughing :
1) Uneori ma apuca un ras de nu ma mai pot opri jumatate de ora laughing Rasul meu e foarte comic deci iti poti imagina
2) Pai odata stateam cu o colega in banca in ora de istorie si odata ma ridic si ii dau o palma de fata cu profu laughing nu stiu de ce!
3) Pai uneori ma trezesc in somn si ma plimb prin casa de parcurg vreo 2 kilometri cred ca... fara oprire! laughing
4) Odata, am vrut sa desenez o fata si nu stiu cum da m-am trezit ca am desenat o vampirita. Dupa am vrut sa-l lipesc pe panou clasei si m-au oprit colegii rolling on the floor

CAM ATAT big grin Funda?

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

I-am urat soacra-mii "la multi ani!"

| Niros19 a răspuns:

M-am uitat vreo 20 de minute la o cioara cu sange si mate scoase si nu am vomat stiu ciudat

Răspuns utilizator avertizat
| DrugFree a răspuns:

Am vazut o papusa la o fata, si (papusa) mi s-a parut ca seamana cu Chucky, si am luat-o la fuga.

| lunarwolf a răspuns:

Nu l-am facut; inca mai posed acest 'viciu'.
rasul meu de vaca timp de juma' de ora. :-l