| Thunderstruck a răspuns:

@LeXy iesi de aici, treci la manelehappy
cel mai mult imi plac november rain, thunderstruck si nothing else matters.si mie foarte greu sa ma decid dar cred ca aleg thunderstruck:d

10 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Îmi plac toate, poate Thunderstuck cel mai mult. Nu mă pot decide.

@LeXy
Marş de-aici, manelisto!

| Deyutza a răspuns:

îmi plac ultimele 3, dar cea mai bună e asta:
http://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE
după părerea mea :P

| carminaburana43 a răspuns:

Offff,este extrem de greu de ales fiecare imi place la nebunie!

| Isabelamaria21 a răspuns:

Niciuna...poate ţie îţi place dar mie nu...

| Isabelamaria21 a răspuns:

@MetalRocker doar mi.am spus părerea dacă mie nu îmi place asta este nu cred că te.am jignit dacă te.am jignit arată.mi unde

Cât despre sconcs nahh ţi.e ciudă ţie că eu ascult manele... ştii ce a zis "Dabija"? Să nu te frece grija.

| Malphas a răspuns:

Metallica! love struck

| MetalRocker explică:

@LeXy daca nu-ti place ce dracu vrei?

| BoGhDaN a răspuns:

Gun N Roses-Novembre Rain

| nikywillrock a răspuns:

Thunderstuck
YEHA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Def Leppard - "Pour Some Sugar on Me", Metallica - Nothing Else matters, Guns N' Roses - November Rain, AC/DC - Thunderstruck

Întrebări recente