| dαɴЗ a întrebat:

Care e treaba cu campania TPU revive? o. O
http://img823.imageshack.us/img823/5056/20107687.png

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poti afla mai multe detalii de aici:
http://www.tpu.ro/......tpurevive/ (citeste si raspunsurile)!
Ideea e sa curatam TPU-ul de mizerii, de intrebari ultra inutile si/sau stupide, fara sens, care nici macar nu sunt intrebari. Raportam la greu tot ceea, ce inseamna spam, irelevant, obscen, ilegal, neintelegibil... Incercam sa scapam in primul rand de "intrebari" gen "ghici/cine ghiceste...", "asculta/vezi asta + link", "voteaza-ma/da clic aici + link", s. a. m. d.
Succes la raportari! Numai bine!

P. S. Si terminati cu certurile! Rezolvati-va neintelegerile in privat, va rog (trebuie sa fiti un exemplu BUN pentru ceilalti)!

| pinguinuVerde a răspuns:

WilderSustineCampaniaTPUrevive, a susţine campania nu înseamnă să nu mai postezi comicuri.

Ca să-ţi răspund : If u don't know, de ce o mai susţii?

| pinguinuVerde a răspuns:

WilderSustineCampaniaTPUrevive, scăpăm de comicurile cu forme geometrice, normal că nu suntem Picasso.De parcă tu eşti.
Scăpăm de cele care nu sunt apreciate. Măcar spune că nu îţi plac comicurile mele şi gata, asta e.

| pinguinuVerde a răspuns:

Wilder, sari mă cu stupidu', sari.

Săriţi mă toţi cu stupidu' pe mine, hai! P*şamaş pe ele.

| Pralină a răspuns:

@AndreeASustineCampaniaTPUrevive a susstine cvampania nu inseamna sa nu mai piostezi comicuri sau chestii amuzante.Campania asta e facuta sa curatam siteul de gripa iustinel si cele 122345678 de comicuri ce ni lea lasat in urma...mai sunt oameni ca el si e adevarat ca ne-am luat dupa Cretakerdar asta nu inseamna ca daca postezi cate un comic la 7-8 luni gata esti iustinel!
+ca noi mai incercam sa reducem si intrebarile care au la sfarsit,, funda"pentru ca nu trebuie sa raspunda nimeni pentru funda si pentru intrebarile alea care,, scuze dde categorie"pai zau daca punem o intrebare pe o categorie ce va mai mirati co raporteaza? Atunci daca asa merge facem numa o categorie si acolo la amesteca, pe toate...

Sper ca vam lamuritbatting eyelashes

App de ce susti campania daca nu stii cei in ea?laughing

| Wilder a răspuns:

Mai, daca vrei sa sustii campania, te rog nu mai posta niciun fel de comicuri.

| Wilder a răspuns:

Nu, de fapt tu nu stii, tocmai ca asta e o chestie de care incercam sa scapam, deoarece unii nu sunt tocmai picasso si cred ca au talent ca si cretaker, lume si mhn24

| Wilder a răspuns:

Da' ce, am postat eu vreun comic?

| dαɴЗ explică:

Nu stiu!*se gandeste ca poate fii popular*

| AndreeA9120 a răspuns:

Nu va dati seama ca postand comicuri nu ajutati TPU? Daca postati comicuri si alti o sa posteze si TPU nu o sa ajunga nicaieri iar campania "TPU revive" nu o sa mai aiba niciun sens.