| IamIce a întrebat:

Care emoticon vi se potriveste cel mai bine?
Mie :P
http://www.clopotel.ro/......e-186.html

Răspuns Câştigător
| miauu a răspuns:

Asta si mie
tongue

il ador la toti scot limbutza

big grin

14 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Cred ca orice ai raspunde iti iese acelasi emoticonhee hee,:-P. uite vezi acum trebuie sa ne scoatem limbile mereu la aceasta intrebarelaughing

| Leea1234 a răspuns:

Mi-am facut testul si rezultatul este
"Emoticonul cel mai potrivit pentru tine este "tongue". De ce? Pai cum de ce? Pentru ca esti amuzant/a indiferent de situatie. Oamenii iau viata prea in serios, insa tu gasesti ceva amuzant in absolut tot. Plus ca oamenii se simt intotdeauna bine in preajma ta."
tongue

| Bacemi a răspuns:

Emoticonul cel mai potrivit pentru tine este "tongue". De ce? Pai cum de ce? Pentru ca esti amuzant/a indiferent de situatie. Oamenii iau viata prea in serios, insa tu gasesti ceva amuzant in absolut tot. Plus ca oamenii se simt intotdeauna bine in preajma ta.

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Emoticonul cel mai potrivit pentru tine este "tongue". De ce? Pai cum de ce? Pentru ca esti amuzant/a indiferent de situatie. Oamenii iau viata prea in serios, insa tu gasesti ceva amuzant in absolut tot. Plus ca oamenii se simt intotdeauna bine in preajma ta.

ce chestie

| georgiana a răspuns:

Si mi-e mi-a iesit la fel :-P
laughing dar mai stiu ceva : nu e frumos asa scoti limba laughing

| BuLLetBtwin a răspuns:

Emoticonul meu este tongue

| Cryssy a răspuns:

Deci practic se pare ca mie mi se potriveste :pe

tonguetonguetonguetonguetongue

| oOSaritaOo a răspuns:

La mine nu merge testul crying

| IamIce explică:

Deci fiindca = toti aveti acelasi raspuns voi folosii siteul http://www.random.org/ pentru a da fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emoticonul cel mai potrivit pentru tine este "tongue". De ce? Pai cum de ce? Pentru ca esti amuzant/a indiferent de situatie. Oamenii iau viata prea in serios, insa tu gasesti ceva amuzant in absolut tot. Plus ca oamenii se simt intotdeauna bine in preajma ta.
tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce'i ala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emoticonul cel mai potrivit pentru tine este "devil" (diavolul) sau "nerd" (Seriosul). Chiar daca nu esti foarte amuzant, esti un bun mediator. Toti prietenii tai iti cer sfaturi, astfel le castigi increderea, dupa care ii ai la degetul mic. Ciudat, poti manipula oameni chiar si prin gesturi. De asemenea, esti un/o mare barfitor/barfitoarehappy. Ori al dracu, ori serios. Am dreptate?
mie asta mi-a iesit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emoticonul cel mai potrivit pentru tine este "tongue". De ce? Pai cum de ce? Pentru ca esti amuzant/a indiferent de situatie. Oamenii iau viata prea in serios, insa tu gasesti ceva amuzant in absolut tot. Plus ca oamenii se simt intotdeauna bine in preajma ta.

| ☺Clau☻ a răspuns:

Emoticonul cel mai potrivit pentru tine este "tongue". De ce? Pai cum de ce? Pentru ca esti amuzant/a indiferent de situatie. Oamenii iau viata prea in serios, insa tu gasesti ceva amuzant in absolut tot. Plus ca oamenii se simt intotdeauna bine in preajma ta.

La fel mi-a iesit si mie big grin