| gabri778 a întrebat:

Care este cea mai amuzanta intamplare care vi s-a intamplat? Cine ma face sa rad primeste

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Am un gay în clasă.Și la ora de biologie el a fost absent la testul la engleză(cum aceeași profesoară ne predă și bio și engleză)a dat testul în clasă. Profa l-a pus la catedră și a început să dea testul. Oricum nu știa nimic deci.Așa.În timp ce ne povestea lecția el se tot freca pe scaun și profa l-a atenționat. După a început să-și bage pixul în gură și se uita la o colegă.Așaa..Profa l-a prins și la întrebat:
Băi Chițane, ce D-zeu faci?
Ooo nimic doamna sug și eu ca toată lumea, adică..era murdar pixul mi-a căzut pe jos.
După începea să strige prin clasă ca să-l ajutăm.L-a prins iar nu a făcut nimic. După cinci minute, el asculta lectia nu scria nimic a adormit acolo în clasă.S-a dus profa la el l-a trezit și l-a luat de păr l-a mutat în stânga și în dreapta apoi i-a dat o palmă de s-a auzit și în spate.
După ce s-a terminat ora când a vrut să iasă din laborator a găsit un pix l-a luat în gură și a căzut pe scări.
Sfărșit.

11 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Am dat test la mate si am luat 10

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Pff.

Mincinosule.

(10 lei.)

| Speed99 a răspuns:

Nutella.

| Crâstoşelul a răspuns:

Fumezi pătrunjel?

| Firetears a răspuns:

Cea mai amuzantă întâmplare care mi s-a întâmplat a fost (...)!
Haios, nu?! o.O laughing

| Georg13 a răspuns:

Pai...am cazut in C***t, in zampada, in fata unopr baieti draguti... laughing

| SladeWilson a răspuns:

Un crocodil care sarea fum impleti pe sub mesele de tantari.

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Eram pe metin2 ro si aveam sabie bambus+9 (foarte scumpa) si la o misiune am primit sabie bambus+0, si am aruncat-o pe cea +9

| Paul1498 a răspuns:

Ce poate fi ma ismecher sa fiti doi frati gemeni...si iarna sa va urcati pe casa cu un lighean si cu o franhie...m-am pus in lighean si frate-miu a inceput sa ma dea in jos si dintr-o data taica-miu ajunge acasa si cand il vede imi da drumul la lighean.a durut rau de tot..concluzia iarna nu va dati cu ligheanul pe acoperisul casei rolling on the floor)

| gabri778 explică:

Da doar sa fie amuzanta.