| CyClopedy a întrebat:

Care este cea mai tare farsa facuta vreo data de voi(funda)

4 răspunsuri:
| AcidCuSange a răspuns:

In loc de smantana am pus lapte covasit cu zahar...in pizza... Oricum a iesit bunabatting eyelashes.

| rockelle75 a răspuns:

Uite două:
-m-am căcat în pantaloni
-am clacat
convine? raised eyebrows

| LiaGore a răspuns:

L-am dat pe tati cu oja roz cand dormea si am ascus acetona.laughing
P. S.:Era noapte si a doua zi trebuia sa plece la munca.rolling on the floor

| ZeGee a răspuns:

Pai am facut multe farse, dar cea mai buna a mea a fost cand am facut un o grenada cu fum ( ai nevoie de aluminiu, 3 bile de plastic, o bricheta ) si am dat foc la ea, iar fumul iesea foarte mare si foarte colorat.eu am ales sa fie bile rosii, sa iasa un fell de fum rosu si asa a iesit.Am pus-o in mijlocul strazii iar cand trecea cineva se speria si punea frana de ziceai ca dadea cineva in el.