| Marmelada a întrebat:

Care este cel mai amuzant banc pe care il cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| RoxiiSiAtat a răspuns:

Nu stiu sa-ti spun unul acum, dar eu intru des aici
http://www.mioritice.com/bancuri/cele-mai-tari-dintotdeauna/

Mi se par destul de bune

4 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Banc Teodor. Îl cunosc de la grădiniţă, apoi am fost colegi de bancă în şcoala primară... Şi de asemenea, a fost primul f*tai.

| NOBODY a răspuns:

Î :Cum poate muri un oltean când bea lapte?
R: Cade vaca pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

un canibal se duce la socrii sa ceara mana fetel de nevasta :
-Buna ziua, va rog sa-mi acordati mana ficei dumneavoastra
-O vrei aici sau la pachet?

| angelicsin a răspuns:

Trei prieteni la o masa discutau
la un momentdat incepe sa se laude
- bai eu i-am sotiei mele cadou ceva care ajunge de la 0 la 100 in 5 secunde
- ce i-ai loat ma o masina?
- da ma un Porsche negru se potriveste la toate tinutele ei e bestial

- ba eu i-am lua nevesti-mi ceva care ajunge de la 0 la 100 in 3 secunde
- tot o masina ma?
- da ba tata tot o masin un Ferrari rosu i-se potriveste la toate tinutele ei ca ei ii place rosu

al trei-lea presat de prieteni spune si el

-Ba eu i-am loat nevesti-mi ceva care ajunge de la 0 la 100 in mai putin de o secunda

-Ce ba? mai putin de o secunda?
nu se poate maisina mai rapida ca ferrari nu exista. ce naiba i-ai loat?

- Pai ba idiotilor. i-am loat un CINTAR