| X3N0N a întrebat:

Care este cel mai interesant vis pe care l-ati avut?
Funda pentru visul care mi se pare cel mai fascinant.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai azi-noapte am visat că trebuia să votăm (toți românii) președintele, care era din State. Și a decis nuștiu cine să îl îngropăm pe Băsescu înainte. Și nuștiu ce naiba, dar trebuia să ne băgăm pe rând într-un loc în formă de cerc fooooarte strâmt (ajungeai cu nasu' la tavan) și să băgăm un bănuț pe care ni-l dădea în gaură (gaura era sus). Și apoi nu știu ce s-a întâmplat că m-am trezit.

lol, ce vise am și eu. c:

1 răspuns:
| BrOnaJeu a răspuns:

Eram la scoala si sefacea ca era o scoala de bagabonti.Iar eu eram cea mai tare de acolo toti se temeau de mine.Cand ieseam afara Baiatii se Bateau intr ei doar ca sa stea lanaga mine.Era un gardian (fata) care imi era cea mai buna prietena.Iar cand am dat sa intr-u in scoala s-a auzit o impuscatura.Cand m-am intors prietena mea era pe jos intr-o balta de sangae atunci m-am infuriat si m-am transformat intr-un vampir-pisica si i-am intrebat pe cei de fata cine a tras iar toti au aratat cu degetul spre un tip cu muschi dar fara prea multa minte at.m-am napustit asupra lui si i-am baut tot sangele pana a devenit ca o pruna uscata... apoi m-am terzit si era ora 10:50