| Catzelush a întrebat:

Care este culmea matematicii?

P. S.=Mai ziceti-mi 3 culmi. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ada... a răspuns:

Bunahappy! Culmea matematicii I: "Sa te culci cu doua necunoscute și sa nu o rezolvi pe nici una."hee hee
Culmea matematicii II:"Sa fii singur și sa te simți în plus".
Culmea matematicii III:"Sa mergi pe strada si sa-ti iasa socoteala pe afara."
Culmea geografiei:"Sa deschizi Porțile de Fier cu Cheile Bicazului."laughing
Culmea dresajului: "Sa îmblânzești fiare vechi."
Culmea fotbalului: "Sa dai gol și-n relare sa ratezi."hee hee
Culmea orei exacte: "Sa pui ceasul după radio și sa-l uiți acolo."
Ti-am spus mai multebig grin. Sper ca ți-am fost de foloswinking!

14 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

Culmea.vitezei:
s-a.alergi.s-a.fi.primu.si.la.linia.de.sosire.s-a.te.
inpiedici.si.s-a.ajungi.pe.ultimul.loc
culmea.nesimtiri:
s-a.inpingi.o.baba.pe.scari.si.s-a.ii.spui.de.ce.
se.grabeste
culmea.2.a.nesimtiri
s-a.faci.treaba.mare.in.fata.usi.unui.om.si
.s-a.bati.la.usa.s-a.ii.ceri.hartie.

pe.a.matematici.nu.o.stiuthinking

| cristi202 a răspuns:

Culmea electricitatii - sa gidili becul si sa rida cei de la centrala.
Culmea atletismului - sa alergi de unul singur si sa ajungi pe locul doi.

| Andreea_3863 a răspuns:

Culmea matematicii: Sa incepi prin a desface parantezele si apoi sa introduci intregu' in fractie.

culmea sarutului: sa saruti o gura de canal

culmea cutremurelor: urci cu liftul, cobori cu apartamentul

culmea dezamagirii: sa vezi pe usa "femei" si inauntru sa fie doar wc-uri happy

| ~p!$iii~ a răspuns:

Sa te culci cu o necunoscuta, sa-i desfaci acoladele, parantezele mari si pe cele mici, sa-i introduci intregul, sa regulezi toate functiile neregulate si sa astepti 9 luni rezultatul

Incepem! Eu iti voi da mai multe de 3happy
Culmea blondelor: Dece nu stiu blodele sa'l faca pe 11?
Pentru ca nu stiu pe care"1" sa'l puna in fatahappy
Culmea dresajului: Sa imblanzesti fiare vechi
Culmea limbii franceze: Sa-ti otravesti profesoara de franceza cu verde de Paris.
Culmea croitoriei: Sa cosi o pereche de chiloti pentru fundul marii.
Sa intorci pe dos costumul lui Adam.
Culmea sovaielii: Sa ezit, sa nu ezit...
Culmea cruzimii: Sa-ti omori timpul.
Culmea melancoliei: Sa cazi pe ganduri si sa-ti spargi capul.
Culmea inotului: Cu o mana sa inoti, cu cealalta sa dai din picioare.
Culmea unui cutit de bucatarie: Sa taie pofta de mancare mesenilor
Culmea lacomiei: Sa mananci bataie si sa nu te saturi!
Culmea orei exacte: Sa pui ceasul dupa radio si sa-l uiti acolo.
Culmea justitiei: Sa condamni o prostituata sa-si execute pedeapsa la locul de munca.
Culmea tehnicii yoga: Sa-ti tragi un cap in gura!
Culmea prostiei: Sa stingi lampa si sa aprinzi un chibrit ca sa verifici daca s-a stins.
Culmea fizicii: Sa pasti un cal putere pe un camp magnetic.
Culmea ceasului desteptator: Sa sune ocupat...
Culmea somnului:Sa visezi ca dormi.
Culmea mizeriei: Sa aiba purecii paduchi.
Culmea orbului: Sa-si vada moartea cu ochii.
Culmea agronomiei: Sa faci sa infloreasca un boboc de rata...
Culmea fitness-ului: Sa reuseasca sa slabeasca un ardei gras.
Culmea pescuitului: Sa pui scrum de tigara in ac si sa prinzi peste afumat.
Culmea zgarceniei: Sa-ti pui ceasul cu trei ore in urma, ca sa faci economie de timp.
Culmea rasismului: Sa bei whisky "Black & White" din pahare diferite.
Culmea timiditatii: Sa dai inapoi in fata unui ceas care o ia inainte...
Culmea graviditatii politice: Sa intrerupi o sarcina de partid...
Culmea culmilor: Mutul sa-i spuna surdului ca orbul se uita la ei.
Culmea zborului: Sa zbori pe cerul gurii.

| Catzelush explică:

Va mai zic si eu 2=Culmea timpului:Sa te culci la unu si sa te scoli la altu'.
=Culmea celor scunzi:Sa mearga in picioare pe sub pat!

| Octavutzu a răspuns:

Culmea slabiri- sa sllabeasca un ardei gras

culmea prostimei- sa fi prost degeaba

culmea zgarceniei - sa dai beep la pompieri cand iti arde casa

culmea ceasului desteptator - sa sune ocupat

Culmea parasutismului: sa sari si numai atunci sa-ti dai seama ca parasuta este plecata in Italia.

Culmea orbirii: sa-ti vezi moartea co ochii.

Culmea insalubritatii: sa aiba purecii paduchi.

Culmea consolarii: sa consolezi o salcie plangatore.
Culmea furatului: sa-ti furi rufele de pe sarma.
Culmea furatului 2: sa te mai dai si in judecata.
Culmea sexului animalic: sa pui o vaca sa stea capra.
Culmea cruzimii: sa-ti omori timpul.
Culmea fizicii: sa pasti un cal putere pe un camp magnetic.
Culmea ciclismului: sa faci turul pantalonilor.
Culmea inotului: cu o mana sa inoti si cu cealalta sa dai din picioare.
Culmea geloziei: Sa fii gelos pe soare ca-ti arde nevasta.
Culmea tinichigeriei: Sa invelesti casa cu tabla inmultirii.
Culmea prostitutiei: Sa fii curva in Insulele Virgine.
Culmea geloziei: Sa fii gelos pe soare ca-ti arde nevasta.
Culmea tinichigeriei: Sa invelesti casa cu tabla inmultirii.
Culmea prostitutiei: Sa fii curva in Insulele Virgine.
Culmea nesansei - Sa faci pe prostul si sa ramai asa.
Culmea Fotbalului
1. Sa dai gol de la penalti cu capul.
2. Sa dai gol si in reluare sa ratezi.

| Nicoleta a răspuns:

Culmea electricitatii: sa bagi vaca cu coarnele in priza si sa iasa lapte fiertlaughing

culmea rabdarii: sa stai cu fundul pe pllita si sa astepti sa fiarba apa din gura

| KiddSimo a răspuns:

Culmea nesimtirii:"sa te caci la usa unui boxeor, sa bati la usa sa-i ceri si hartie igienica".

Culmea fotbalului:"sa dai gol in direct si in reluare sa ratezi"

Culmea melancoliei: "Sa cazi pe ganduri si sa-ti spargi capul."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culmea dragoste.sa te indragostesti de tine sisa iti dai intalnire la restaurant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culmea matematicii:sa desenezi un cerc cu 3 laturii...

| beeaaa a răspuns:

Culmea geografiei : sa introduki varfu omu in pestera muieri

| Bris a răspuns:

Cat face o mie noua cu o mie noua?
Doua mii optsprezece?
Nu, doua mii noi.

| Aryna14 a răspuns:

Culmea fotbalului: Jucatori sa intre pe teren si acolo sa scrie nu calcati iarba.
Culmea nesimtiri:Sa te caci pe pres la om si sa suni la usa sa spui ca vrei hartie igenica.
Culmea culmi nesimtiri: Sa mai suni inca o data si sa spui ca nu tia ajuns.
Culnea cruzimi: Sa speri un strut pe asfalt.

| Bucataru_Adrian_1993 a răspuns:

Culmea fotbalului să-ți dai autogol și să fie offside

Întrebări recente