| Eroare404 a întrebat:

Care este diferenta dintre o fata si o gagica?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fata este orice persoana de genul feminin tanara si nemaritata. Gagica este un termen tiganesc, imprumutat de romanii idioti desi au alti termeni mult mai frumosi in limba romana: prietena, iubita.

| RAY a răspuns:

Cu o fata faci sex in vise, cu iubita o faci real, bine daca ai nevasta si amanta, noaptea te bucuri de un film de groaza cu nevasta si cu amanta de o zi minunata

| Doub a răspuns:

Gagica e aia pe care o dai de mâncare la maimuţele oligofrene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt o gagica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e diferenta dintre un evreu si un zgarcit?

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Nici una, gagica este doar un termen.

Întrebări recente