| anonim_4396 a întrebat:

Care este fericirea absoluta pentr-un utilizator TPU?

Răspuns Câştigător
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

O mare funda

12 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Beeeerrrreeeeeeeeeee.

| Pralină a răspuns:

Sa piara Gogu inghitit de ape...

| ViezurE a răspuns:

Sa taci din gura.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Să dispară de pe site Gogu!

| Dumnezău a răspuns:

D&S si S&F in aceeasi categorie. smug

| AlQaeda a răspuns:

T/A
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| harciog a răspuns:

Ca expert TPU nu mai exista nici o fericire. Poate user al anului dar asa ceva n-am fost sa stiu. Oricum nu mai sper la nimic odata ce am cunoscut adevarata fericire.

| AnnaDee a răspuns:

Sa dispara problemele tehnice care ma bantuieeeeee! Buhuhuuuu!

| ViseColoratee a răspuns:

Adevarata fericire ar trebui sa fie atunci cand stii ca ai reusit sa ii ajuti pe altiiwinking In general utilizatorii se bucura ca primesc fundite doar pentru ca avanseaza in clasament, nicidecum pentru ca au fost de folos celorlaltihappytongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hack puncte & funde.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suspendarea.

| Piratul10 a răspuns:

Pentru mine adevarata fericire ar fi sa fiu pe locul unul si sa fiu expert TPU, sa câștig un concurs pe TPU si sa primesc titluri cum ar fi utilizatorul anului...si sa ii ajut pe utilizatorii TPU prin răspunsurile mele.