| cristi a întrebat:

Care este inaltimea maxima de la care ati sarit in apa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, cit are un dig? happy Da' n-am sarit, ca nu stiu sa inot, m-a impins ticalosu' de frate-miu rolling on the floor

14 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Haha.asta e intrebare pentru baieti.Eu nu-s asa curajoasa cand vine vorba de sarituri si de apabig grin. Cel mai mult cred ca am sarit de la cativa centimetri, la strandlaughing

Anna
| Anna a răspuns:

Apropo, si eu ca Bro, am fost aruncata de niste baieti de la 2 metri in bazinul de la strandlaughing

Anna
| Anna a răspuns:

La tine Cristi, care a fost inaltimea maxima de la care ai sarit in apa?

lolita
| lolita a răspuns:

Nu am sarit niciodata, ca nu stiu sa innot big grin

daniela
| daniela a răspuns:

De pe bloc start si si atunci in picioare tinandu-ma de nas

eileen
| eileen a răspuns:

Eu am o frica teribila de apa, nu stiu sa inot, deci... inaltimea 0 se pune?hee hee

| andi a răspuns:

Cred ca vreo 20 metri, in picioare, dar nu as mai repeta experientza, aveam stomaku in gat!

| cristi explică:

Nu sunt nici eu cel mai curajos la asta laughing, am sarit cel mai mult de la aprox 3 m, dar de bunavoie si pregatit laughing

| joy a răspuns:

Nici eu nu sunt o curajoasa dar sunt altii pentru minelaughing m-a aruncat prietenul meu cu sora lui de la 1 m inaltime si am crezut ca nu mai ies vie din apalaughing

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Pai nu am sarithee hee
Am fost aruncata in apa de nenumarate ori laughing
Si cred ca 1 m!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place sa ma balacesc si sa ma arunc in valuri, e scirbos doar cind sint alge si meduze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| LucianP a răspuns:

De mai multe ori, de la 10 pana la 18 M, in cap(in picioare mi e frica serios, imi intra apa in nas si e naspa :-s). PS.sunt baiat, varsta 18

Întrebări recente