| AikkoxD a întrebat:

Care-i cel mai idiot mod în care ţi-ai decora camera?

48 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Cu intrebarile de la d/s

| InTrEbhareIntreBHatoare a răspuns:

Cu ceva de fete(flori, inimi roz, etc.) sau ceva banal.

| Musique a răspuns:

Parchet din solzi de pește și pereții cu alune.

| facepalmlol a răspuns:

M-as pune sa desenez singura unicorni si printese pe fundal roz.
Sigur vor arata ca niste extraterestrii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impart camera cu fratele meu care are 5 ani, pentru ca lui ii e frica sa doarma singur si si-a abandonat camera lui.
Camera arata de parca ar fi taiata in doua, pentru ca fiecare e cu gusturile lui, asa ca a iesit ceva nu chiar idiot, dar cam ciudat. Oricum are el grija sa 'decoreze' peste tot, pentru ca nu prea stie ce e aia frontiera big grin

| Xtadelo a răspuns:

Postere cu lalalalaalaa band sau cu One Direction

| Holocaust a răspuns:

Am practic niste ciorne lipite pe perete...Dar hai sa uitam de asta.
Era una intr-un film care picta vagine si punea tablourile pe pereti.Pe asta se baza si forma patului, a pernelor...etc.

| CreakTudor a răspuns:

Cu roz

| Weedier a răspuns:

Cu piftie.

| Adytzzuy a răspuns:

Mi-am pus fulgi de hartie atarnati de tavan aproape imi veneau in cap si stelute pe peretihee hee

| CannbalCorpse a răspuns:

Postere cu Giastin Bibăr si Uan Direcşion.

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Aş pune un castravete murat pe perete şi o roşie pe tavan ^^

| 00AName00 a răspuns:

Cu postere cu Fuego si Justina Biberon.

| єχcєєℓ a răspuns:

Postere cu Harry Potter pe pereti si parchet cu buline

| šïηηεr a răspuns:

Uan Erecşiăn şi Guţă.

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Toata camera ta sa fie varuita in negru.

| MishaIsMyHero a răspuns (pentru SilentSuicide):

Cu un magar?!

| W3R4 a răspuns:

Nu prea ar fi unul, dar cel mai idiot lucru la mine în cameră ar fii...curăţenia! o_O

| SilentSuicide a răspuns (pentru MishaIsMyHero):

Da, asta e cel mai idiot design care mi-a venit in minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În roşu şi roz peste tot...îmi vine să vărs numai când mi-o imaginez.

| GEEK a răspuns:

Mhm. thinking

Postere cu Justin, Fuego şi 1D. big grin

| Zabbyel a răspuns:

"Postere" cu fata ta rolling on the floor)))))))rolling on the floor)))))))rolling on the floor)

| Chronicles a răspuns:

Cu roz, postere cu... eh, mai are vreun rost să-i enumăr? Nu mi-aş pune o grămadă de lucruri în cameră doar de dragul de a fi acolo, mai mult îmi place simplitatea.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Am lipit coji de seminţe pe toţi pereţii camerei.
Tapet natural.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru AikkoxD):

Dar...noi suntem casatoriti deja. 0 - 0"

| ChicaIdiota a răspuns:

Roz cu printese tongue

| AikkoxD explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Ba nu, nu suntem.